Dualfix – najnowszy fotelik od Britax Roemer

4 września 2013 29 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

2013 rok jeszcze się nie skończył, a stajnia Britax Roemer wprowadza na rynek swój kolejny produkt z nowej linii designerskiej. Ale nie będę dzisiaj rozpisywał się o designie, ani o nowym foteliku Britax Roemer Dualfix, dlatego, że aby to zrobić muszę mieć go w swoich rękach. Dzisiaj zapraszam do obejrzenia filmu.

Britax Dualfix stanie się naturalnym konkurentem fotelików Cybex Sirona i Maxi-Cosi Milofix. Podobnie jak tamte foteliki jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 18kg. Podobnie jak Cybex Sirona może być używany tyłem aż do 18kg. Milofix dla przypomnienia montowany jest tyłem tylko do 13kg. Dualfix podobnie jak Milofix i Sirona daje się odwrócić z pozycji tyłem do kierunku ruchu na pozycję przodem do kierunku jazdy.

Widzimy wyraźnie, że wyodrębnia się kolejna grupa fotelików, która do tej pory była wyraźnie zaniedbana i produkcje Cybexa, Britaxa i Maxi-Cosi kształtują nowy segment na rynku fotelików samochodowych dla dzieci. Zapraszam na film, a więcej na ten temat napiszę, jak już będziemy mieli Dualfixa w naszych rękach.

 

Pobierz plik w postaci mp3: Foteliki Pod Lupa – Britax Dualfix – zapowiedz