Kategoria: Goście bloga

2 kwietnia 2015 0

Mark Bennett – Senior Training & Technical Manager – BRITAX RÖMER – wywiad na targach Kids’ Time 2015

przez Paweł Kurpiewski

W trakcie targów Kids’ Time 2015 mieliśmy wyjątkową okazję spotkać się z Markiem Bennettem – Senior Training & Technical Managerem z firmy BRITAX RÖMER. Mark odwiedził stanowisko fotelik.info, na którym rozgrywane były Mistrzostwa Polski Fotelikiada. Zwiedzając wspólnie największe stanowisko targów rozmawialiśmy z Markiem oraz zaprosiliśmy go do udziału w Ogólnopolskich Inspekcjach Fotelików 2015.

24 września 2014 0

Grzegorz Izydorczyk – SMYK – o Ogólnopolskich inspekcjach fotelików: “Rozmach tej kampanii jest naprawdę imponujący”

przez Paweł Kurpiewski

Podczas finału kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 rozmawialiśmy z przedstawicielem sieci sklepów SMYK – Grzegorzem Izydorczykiem, managerem ds. sprzedaży kategorii HW. SMYK został partnerem lokalnym finału kampanii, który odbył się w Warszawie przy SMYK MEGASTORE. Zapraszamy do przeczytania/przesłuchania wywiadu.

28 sierpnia 2014 0

Małgorzata Gromadzka – Akpol – “Chciałabym żeby inspekcje odbywały się nie tylko w wakacje, ale przez cały rok!”

przez Paweł Kurpiewski

Jednym ze sponsorów trasy kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików jest firma Akpol dystrybutor marki Britax Roemer w Polsce. Kiedy ekipa inspektorów fotelików gościła w Gdańsku, 15 sierpnia event zlokalizowany był przy sklepie Akpol Baby. Tam też Anna Markowska spotkała się z Małgorzatą Gromadzką, która reprezentuje firmę Akpol.

28 sierpnia 2014 0

Policja odwiedza inspekcje fotelików

przez Paweł Kurpiewski

Spotkania z Policją to już tradycja kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Policjanci różnego szczebla przyjeżdżają na inspekcje, żeby zdobywać cenną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa dzieci w samochodach i po to, by móc stosować ją później w praktyce, spotykając się z kierowcami. Gościem bloga Foteliki Pod Lupą jest dzisiaj mł. aspirant Bogdan Stefański z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

27 sierpnia 2014 1

Joanna Wojtysiak-Szymborska – cieszę się, że upewniłam się, że fotelik jest dobrze zamontowany, że moje dziecko jest bezpieczne

przez Paweł Kurpiewski

Podczas trwania kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików zdarzają się spotkania z rodzicami, którzy w sposób wybitnie dobry potrafią zamontować foteliki samochodowe. Nigdy dotąd jednak nie zdarzyło nam się, aby fotelik był zamontowany tak, jakby został przyspawany do siedzenia samochodowego 🙂 Dodam tylko, że był to BeSafe iZi combi, którego montaż nie należy do najprostszych.

3 lipca 2014 0

Tomasz Świergolik – “Nasze społeczeństwo stawia na bezpieczeństwo dzieci”

przez Paweł Kurpiewski

Podczas kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 spotykamy się z różnymi osobami, a niektórzy odwiedzają nas wielokrotnie. Takim częstym gościem jest Tomasz Świergolik z firmy Marko, będącej importerem marki BeSafe. Marko jest także strategicznym sponsorem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Tomasz Świergolik spotkał się z nami w Łodzi na trzecim z kolei przystanku trasy 2014. Wówczas przy CH “Pasaż Łódzki” padł absolutny rekord przeprowadzonych jednego dnia inspekcji.

26 czerwca 2014 0

“Nie ma niczego cenniejszego niż bezpieczeństwo dziecka”

przez Paweł Kurpiewski

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików w Łodzi 14 czerwca 2014 przyniosły nowy rekord. Impreza, która odbyła się przy Centrum Handlowym “Pasaż Łódzki” zamknęła się z największą, jak do tej pory, liczbą przeprowadzonych inspekcji. Jedną ze szczęśliwych mam, które miały okazję spotkać się z inspektorami fotelików w Łodzi była Pani Anna Mokańska, z którą rozmawialiśmy tuż po inspekcji.

25 czerwca 2014 0

Agnieszka Wyderka – RMF FM – “nie miałam pojęcia jak wiele błędów może popełnić rodzic przy montażu fotelika”

przez Paweł Kurpiewski

Dzisiaj rozmowa Michała Korejby z Agnieszką Wyderką, reporterką radia RMF FM. Nagranie przeprowadziliśmy całkowicie legalnie, bez podsłuchów 😉 Pani Agnieszka odwiedziła nas na Ogólnopolskich Inspekcjach Fotelików w Łodzi 14 czerwca 2014. Zapraszam do przeczytania i wysłuchania wywiadu. Wracamy z podcastami!

12 kwietnia 2014 0

Mark Bennett z Britax RÖMER o nowościach, targach i Fotelikiadzie

przez Paweł Kurpiewski

Podczas Targów Czas Dziecka 2014 w Kielcach spotkaliśmy się z Markiem Bennettem – Senior Training & Technical Managerem firmy Britax-Roemer. Rozmawialiśmy o pojawiających się w tym roku nowościach fotelikowych, a także pytaliśmy o jego wrażenia dotyczące targów, wystawców. Mark był pod dużym wrażeniem Mistrzostw Polski Fotelikiada 2014.

15 maja 2013 0

Młodszy Inspektor Armand Konieczny KG Policji dla Foteliki Pod Lupą

przez Paweł Kurpiewski

Gościem mojego bloga jest dziś Młodszy Inspektor Armand Konieczny z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Michałowi udało się z nim porozmawiać podczas pikniku organizowanego na warszawskim Bemowie 11.05.2013. O fotelikach, o bezpieczeństwie w samochodzie i o najczęstszych błędach popełnianych przez brawurowych kierowców. Zapraszam do lektury artykułu i przesłuchania podcastu.

13 maja 2013 0

Roman Czejarek o fotelikach, fotelik.info i pikniku.

przez Paweł Kurpiewski

W minioną sobotę 11.05.2013 na warszawskim Bemowie odbył się piknik z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowany przez Automobilklub Polski. W trakcie tej imprezy mój asystent Michał rozmawiał z kilkoma ważnymi osobistościami zarówno ze świata motoryzacji jak i mediów i służb mundurowych.

23 kwietnia 2013 0

Piotr Kłusek Kiddy – blog? Jestem na tak!

przez Paweł Kurpiewski

Kolejny gość na moim blogu. Dziś krótko i treściwie. Odwiedza mnie Piotr Kłusek z firmy Kiddy. Naszej dziennikarce Paulinie udało się go złapać i przeprowadzić krótki wywiad tuż po premierze.

9 kwietnia 2013 0

Marcin Łozowski – Dorel Polska

przez Paweł Kurpiewski

Tradycją staje się już dla mnie goszczenie na blogu ludzi z “fotelikowego świata”. Dziś z wizytą – Marcin Łozowski z firmy Dorel. Paulina dosłownie “złapała” go w locie po jednym z moich wystąpień związanych z premierą bloga.