Tomasz Świergolik – “Nasze społeczeństwo stawia na bezpieczeństwo dzieci”

3 lipca 2014 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Podczas kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014 spotykamy się z różnymi osobami, a niektórzy odwiedzają nas wielokrotnie. Takim częstym gościem jest Tomasz Świergolik z firmy Marko, będącej importerem marki BeSafe. Marko jest także strategicznym sponsorem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Tomasz Świergolik spotkał się z nami w Łodzi na trzecim z kolei przystanku trasy 2014. Wówczas przy CH “Pasaż Łódzki” padł absolutny rekord przeprowadzonych jednego dnia inspekcji. 

: Tomasz Świergolik, firma Marko, reprezentuję markę BeSafe.

MK: Proszę powiedzieć jak się Panu podoba rozwój imprezy, miasteczko namiotowe, co się zmieniło w porównaniu z poprzednimi latami?

tomasz_swiergolik_inspekcje

Tomasz Świergolik i Hubert Wiśniewski (Marko/BeSafe) w trakcie kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014

: Zdecydowanie miasteczko urosło, jest bardziej profesjonalne, chociaż poprzednie też było bardzo profesjonalne. Pojawiły się nowe stanowiska inspekcji i wydaj mi się, że coraz więcej osób przyjeżdża na inspekcje żeby sprawdzić poprawność montażu i doboru fotelików, co jest bardzo pozytywnym objawem. To znaczy, że nasze społeczeństwo jest coraz bardziej wyedukowane i stawia na bezpieczeństwo swoich dzieci.

MK: Sam Pan również zajmuje się inspekcjami, doborem, sprawdzaniem poprawności montażu, proszę powiedzieć z jakimi przypadkami się Pan najczęściej spotyka i co ludzie najczęściej robią źle?

W trakcie trasy Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików towarzyszy nam Tomasz Świergolik z Marko, wyłączonego importera marki BeSafe w Polsce

W trakcie trasy Ogólnopolskich Inspekcji Fotelików towarzyszy nam Tomasz Świergolik z firmy Marko, będącej wyłącznym importerem marki BeSafe w Polsce

: Pierwszym i podstawowym błędem jest na pewno niedociąganie szelek bezpieczeństwa (pasów uprzęży – red.), bo zawsze rodzice starają się reagować na dzieci, a dzieci nie lubią być w samochodzie uwięzione w foteliku. Błędy przy montażu, skręcone pasy i nadal, notorycznie zdarzające się źle dobrane foteliki do samochodu, które jeżeli są źle dobrane, są niebezpieczne dla dziecka.

Pobierz plik w postaci mp3: Foteliki Pod Lupa – Tomasz Swiergolik_lodz_14.06.2014