Euro-Trade i Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików

18 sierpnia 2014 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kampania Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych po raz trzeci odwiedza różne miasta w Polsce. W tym roku do partnerów kampanii dołączyły marki Jane i Graco.

Marki te znane są zapewne wszystkim, którzy przy wyborze fotelików interesują się testami zderzeniowymi. Marka Jane reprezentowana jest w nich od kilku dobrych lat, a foteliki te osiągają również dobre oraz bardzo dobre wyniki.

exo100_200C

W tym roku producent włączył się także we współtworzenie trasy kampanii społecznej “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014”, o czym niezmiernie miło jest nam wszem i wobec poinformować. Cieszy nas, że do grona podmiotów wspierających dochodzą kolejni producenci i dystrybutorzy fotelików samochodowych, których reprezentuje w Polsce firma Euro-Trade z Krakowa.

euro-trade

Kampania obejmuje 15 lokalizacji w największych miastach Polski. Od czerwca do września inspektorzy, w tym inżynierowie biomechaniki zderzeń, w specjalnym miasteczku inspekcyjnym sprawdzają montaż fotelików samochodowych, udzielają porad oraz sprawdzają sposób zabezpieczenia dzieci w fotelikach. O kampanii poczytasz na stronie: www.inspekcje-fotelikow.pl

 

graco

Marka Graco wspiera Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014

 

Jane także wspiera Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików 2014