Kategoria: Inne

Tematów dotyczących fotelików, i tych z nimi powiązanych, jest tak dużo, że nie wystarcza kategorii… ;-) W tym miejscu znajdziesz bardzo różnorodne zagadnienia. Niektóre z wpisów być może zmienią swoje miejsce, tymczasem, jeśli nie znalazłeś, drogi czytelniku, tego, czego szukałeś w kategoriach podstawowych – najprawdopodobniej mówię o tym właśnie w tym miejscu. Miłej lektury!

PS. Nie zapomnij też o opcji “Przeszukaj stronę” – nasza wyszukiwarka działa wyjątkowo sprawnie!

12 maja 2015 3

Biust i pasy, jak JE zapinać poprawnie?

przez Paweł Kurpiewski

Czy paniom jest łatwiej zapinać pasy niż panom… pod pewnymi względami tak. Można powiedzieć, że matka natura sama wyposażyła płeć piękną w “prowadnice pasa barkowego”. Niektóre przedstawicielki hojniej, inne odrobinę mniej. W czym rzecz? W biuście!

10 kwietnia 2015 1

Nie pij i nie jedz w samochodzie

przez Paweł Kurpiewski

Dziś rano koleżanka naszej Weroniki przyszła do przedszkola w mokrych rajstopkach. Dlaczego piszę o tym na blogu o fotelikach? Bo mama tej dziewczynki zgadza się na picie i jedzenie w foteliku w czasie jazdy samochodem. Do przedszkola jest przecież bardzo daleko – aż 7 minut drogi i 3,5-letnie dziecko nie wytrzyma podróży bez “papu i piciu”.

2 stycznia 2015 0

Witajcie w Nowym Roku! Żegnamy 2014!

przez Paweł Kurpiewski

Dzień dobry! Witamy wszystkich w 2015 i zapraszamy do śledzenia bloga. Ten rok zapowiada się bardzo pracowicie. Przed nami kolejne nowości w fotelikowym świecie, o których z pewnością będziemy Was informować jako pierwsi (lub jedni z pierwszych).

15 września 2014 2

Uważaj! Zębate spinki do włosów!

przez Paweł Kurpiewski

Związałam któregoś ranka mojemu początkującemu przedszkolakowi kucyk efektowną czerwoną gumką z plastikowym kwiatkiem. Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po zapięciu w foteliku zaczęła płakać. Przecież dzieci Pawła Kurpiewskiego nie płaczą przy wsiadaniu do fotelika!

1 września 2014 0

Inspektorzy fotelików na pikniku w Szamotułach

przez Paweł Kurpiewski

31 sierpnia 2014 inspektorzy kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików na zaproszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły i tamtejszego Ośrodka Pomocy Społecznej pojawili się w Parku Zamkowym w Szamotułach. “Work Life Balance” to nazwa pikniku, który odbył się tego dnia. Akcja promowała idee równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

18 sierpnia 2014 4

Britax na wakacje: wyrzuć podstawkę, wybierz fotelik z wysokim oparciem!

przez Paweł Kurpiewski

Wraz z rozpoczęciem wakacyjnego sezonu podróży Britax rozpoczął międzynarodową akcję “Bin your booser”, co można przetłumaczyć na język polski po prostu jako “Wyrzuć podkładkę/podpupnik do kosza”. W jego miejsce zainwestuj w fotelik z wysokim oparciem, co sprawi, że Twoje dziecko będzie naprawdę bezpieczne.

18 sierpnia 2014 0

Euro-Trade i Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików

przez Paweł Kurpiewski

Kampania Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych po raz trzeci odwiedza różne miasta w Polsce. W tym roku do partnerów kampanii dołączyły marki Jane i Graco.

15 lipca 2014 1

Inspekcje i dinozaury, czyli fotelikowe skamieniałości

przez Paweł Kurpiewski

Wakacje w pełni, a temat kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików dominuje i to nie tylko na blogu. Nasi inspektorzy szaleją w kolejnych miastach ratując życie dzieciom, które przyjeżdżają na inspekcje w fotelikach tragicznie źle zamontowanych, albo w fotelikach koszmarkach, albo bez fotelików (sic!)

6 lutego 2014 13

Praca na ugorze, czyli jak rozmawiać z laikami?

przez Paweł Kurpiewski

Otrzymałem kolejne pytanie od naszej stałej czytelniczki – Pani Agnieszki, z którym podobnie jak ona, nie bardzo mogę sobie poradzić… Bo tu nie ma jakieś złotej, najlepszej rady. Poproszę więc tym razem o pomoc Was. Ciekaw jestem jak sobie radzicie z pracą na ugorze, czyli w rozmowach z NIEznajomymi i znajomymi, którzy kompletnie NIC nie wiedzą o fotelikach, poza tym, że szukają fotelików dobrych i tanich 😉

1 stycznia 2014 0

Witajcie w Nowym Roku

przez Paweł Kurpiewski

Wita nas Nowy Rok 2014. Szalony Sylwester już za nami, a przed nami kolejny rok intensywnej pracy.
Życzę Wam wszystkim sukcesów w życiu zawodowym i osobistym i niech ten 2014 rok będzie jeszcze lepszy niż 2013.

10 grudnia 2013 5

Mercedes kontratakuje… KURĄ :-)

przez Paweł Kurpiewski

Pokazywałem Wam wczoraj niesamowitą reklamę nowych systemów kontroli trakcji stosowanych przez VOLVO. Dziś odpowiedź Merceds-Benz, który reklamuje się KURĄ, właściwie…