Kategoria: Inne

Biust i pasy, jak JE zapinać poprawnie?

Czy paniom jest łatwiej zapinać pasy niż panom… pod pewnymi względami tak. Można powiedzieć, że matka natura sama wyposażyła płeć piękną w „prowadnice pasa barkowego”. Niektóre przedstawicielki hojniej, inne odrobinę mniej. W czym rzecz? W biuście!

Read More

Nie pij i nie jedz w samochodzie

Dziś rano koleżanka naszej Weroniki przyszła do przedszkola w mokrych rajstopkach. Dlaczego piszę o tym na blogu o fotelikach? Bo mama tej dziewczynki zgadza się na picie i jedzenie w foteliku w czasie jazdy samochodem. Do przedszkola jest przecież bardzo daleko – aż 7 minut drogi i 3,5-letnie dziecko nie wytrzyma podróży bez „papu i piciu”.

Read More

Witajcie w Nowym Roku! Żegnamy 2014!

Dzień dobry! Witamy wszystkich w 2015 i zapraszamy do śledzenia bloga. Ten rok zapowiada się bardzo pracowicie. Przed nami kolejne nowości w fotelikowym świecie, o których z pewnością będziemy Was informować jako pierwsi (lub jedni z pierwszych).

Read More

Uważaj! Zębate spinki do włosów!

Związałam któregoś ranka mojemu początkującemu przedszkolakowi kucyk efektowną czerwoną gumką z plastikowym kwiatkiem. Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po zapięciu w foteliku zaczęła płakać. Przecież dzieci Pawła Kurpiewskiego nie płaczą przy wsiadaniu do fotelika!

Read More

Inspektorzy fotelików na pikniku w Szamotułach

31 sierpnia 2014 inspektorzy kampanii społecznej Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików na zaproszenia Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły i tamtejszego Ośrodka Pomocy Społecznej pojawili się w Parku Zamkowym w Szamotułach. “Work Life Balance” to nazwa pikniku, który odbył się tego dnia. Akcja promowała idee równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.

Read More
Loading