Ogólnopolskie inspekcje fotelików 2012

Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2012

11 lipca 2012 2 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kampania “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2012” rozpoczęła się już jakiś czas temu. Dziś opowiem Wam nieco więcej o tej inicjatywie: co to jest inspekcja i dlaczego warto wziąć w niej udział.

Inspekcje fotelików w roku 2012

Zapraszamy do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Trasie Inspekcji Fotelików 2012

Jak większość z Was wie, od dłuższego czasu wdrażamy usługę inspekcji fotelików (TM) samochodowych, czerpiąc wiedzę z najlepszych wzorców amerykańskich. Tych z Was, którzy nie lubią wzorców amerykańskich uspokoję, że ja również nie jestem bezkrytycznie do nich nastawiony, ale są to naprawdę dobre przykłady zachowań, których uczyliśmy się od amerykańskiej Policji. Chcemy, by za przykładem zza oceanu coraz mniej dzieci ginęło w dobrych fotelikach. Zupełnie oddzielną sprawą jest to, że rodzice kupują kiepskiej jakości foteliki samochodowe, co spowodowane jest często, w przypadku danej rodziny, względami finansowymi. Natomiast na to, czy ta rodzina dobrze używa tych fotelików, mamy już bezpośredni wpływ.

W tym roku eksperci i certyfikowani inspektorzy wyruszają w trasę. W czasie wakacji odwiedzą osiem miast w Polsce. 23 i 24 czerwca jesteśmy w Warszawie, 29 czerwca w Poznaniu, 30 czerwca odwiedzimy Katowice, a 14 lipca jesteśmy w Zielonej Górze. Inspekcje fotelików w Gdańsku odbędą się 28 lipca, a 17 sierpnia jesteśmy w Tarnobrzegu. Społeczność Tarnobrzega wygrała tę inspekcję w ramach konkursu kończącego pierwszą edycję kampanii “Pierwszy Fotelik”. 18 sierpnia będziemy w Siedlcach, 24 do 26 sierpnia ponownie impreza w Warszawie. A zakończenie kampanii “Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2012” odbędzie się 22 września w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy, spotkajcie się z nami, bo aż 70% fotelików montowanych jest nieprawidłowo i byłoby mi strasznie przykro i głupio, gdybyś był w gronie tych 70%. Nawet jeśli jesteś specjalistą z branży – przyjdź, spotkaj się z nami i upewnij się, że wszystko jest w porządku. Zapisy na stronie kampanii: http://inspekcje-fotelikow.pl/

Zapraszam serdecznie również do promowania tej trasy i do informowania swoich znajomych, by w swoich miastach – jeżeli mieszkają w wymienionych wyżej lub są one na trasie ich wakacyjnych wojaży – spotkali się z ekspertami inspekcji fotelików.

Zapisz na dysk nagranie w wersji mp3: Ogólnopolska Trasa Inspekcji Fotelików 2012