Mark Bennett z Britax RÖMER o nowościach, targach i Fotelikiadzie

12 kwietnia 2014 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Podczas Targów Czas Dziecka 2014 w Kielcach spotkaliśmy się z Markiem Bennettem – Senior Training & Technical Managerem firmy Britax-Roemer. Rozmawialiśmy o pojawiających się w tym roku nowościach fotelikowych, a także pytaliśmy o jego wrażenia dotyczące targów, wystawców. Mark był pod dużym wrażeniem Mistrzostw Polski Fotelikiada 2014.

Mark Bennett zaznaczył, że spotkał mnóstwo interesujących i zaangażowanych ludzi, co tyczyło się również przeprowadzanych przez niego w trakcie targów Czas Dziecka szkoleń. Szkolenia te miały na celu zbudowanie u sprzedawców kompetencji i wiedzy na temat najnowszych fotelików samochodowych Britax-Roemer.

Mark zwrócił uwagę, że jednym z największych problemów sprzedawców jest odpowiedni dobór fotelików dla większych dzieci, co bezpośrednio związane jest z rozmiarami samochodów i koniecznością rezygnacji z pełnego zakreu regulacji oparcia przedniego fotela. Mark Bennett zaznaczył przy tym, że w tym aspekcie konieczne jest zwiększenie wiedzy sprzedawców.

W rozmowie z Anną Markowską Mark Bennett wyróżnił te elementy szkoleń, które uznał za najważniejsze zarówno  dla rodziców jak i sprzedawców. Isofix był jednym z tych tematów, które pojawiały się najczęściej. Mark tłumaczył również jak prosty jest montaż fotelika Roemer King, z użyciem pasów bezpieczeństwa i omawiał następców Kinga, nowości na 2014 rok.

Marc Bennet i Pawel Kurpiewski

Mark Bennett i Pawel Kurpiewski na stanowisku fotelik.info w trakcie targów Czas Dziecka 2014

Kiedy Mark zobaczył stanowisko fotelik info i Mistrzostw Polski Fotelikiada 2014, powiedział krótko: “Wow… Excellent!” Dziękujemy za ten miły komplement 🙂

Zdjęcie pt. "Znajdź szefa"

Stanowisko fotelik.info na targach Czas Dziecka 2014 w Kielcach 

Aby dowiedzieć się więcej – słuchaj podcastu.

Pobierz plik w postaci mp3: Foteliki Pod Lupa – Mark Bennett – targi kielce