Nawet VOLVO Cię nie uratuje, jeśli tak zapniesz pasy…

11 kwietnia 2014 9 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Trafiłem po raz kolejny za bardzo ładne zdjęcie, bardzo ładnej kobiety w bardzo ładnym samochodzie, które rzekomo miało promować bezpieczeństwo. Niestety, nie do końca się to udało. Nawet VOLVO Cię nie uratuje, jeśli tak zapniesz pasy! Jeśli dojdzie do wypadku, to masz gwarantowane obrażenia.

nawet-volvo-cie-nie-uratuje

Piękna i martwa. Nawet VOLVO Cię nie uratuje, jeśli tak zapniesz pasy. Biodrowy pas bezpieczeństwa NIE MOŻE przebiegać po brzuchu. Musisz go ułożyć PONIŻEJ kolców biodrowych przednich górnych miednicy. Kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć.

Piękna i martwa. Tak bym, opisał to zdjęcie. Niestety, nawet VOLVO Cię nie uratuje, jeśli tak zapniesz pasy. Biodrowy pas bezpieczeństwa NIE MOŻE przebiegać po brzuchu. Aby nie uszkodził Ci wątroby, śledziony i 3 metrów jelita MUSISZ go ułożyć PONIŻEJ kolców biodrowych przednich górnych miednicy.

Nie wiesz jak? Nie wiesz co to za kolce?

Pisałem już o tym TU: https://foteliki-pod-lupa.pl/biomechanika-zderzen/kolce-biodrowe-przednie-gorne-i-pasy/, więc zajrzyj, doczytaj i zawsze zapinaj prawidłowo pasy bezpieczeństwa!

Zobacz też przy okazji: Kochanie, nie trzymaj nóg na desce rozdzielczej!

Szkoda pięknych nóżek Twojej Panny/Pani na takie eksperymenty na żywych ludziach: https://foteliki-pod-lupa.pl/wypadki/kochanie-nie-trzymaj-nog-na-desce-rozdzielczej/

nogi deska rozdzielcza

Zobacz artykuł: Kochanie nie trzymaj nóg na desce rozdzielczej!

Nie testuj fotelików na własnym dziecku

Korzystaj z testów fotelik.info. Zanim kupisz fotelik samochodowy dla dziecka sprawdź jego wyniki w niezależnych testach.  W serwisie fotelik.info na stronie http://fotelik.info/pl/testy/ znajdziesz prawie 500 wyników takich testów przeprowadzonych m.in. przez niezależne labolatoria i automobilkluby ADAC, OEAMTC, ANWB.

Korzystaj z testów fotelików samochodowych dla dzieci w serwisie fotelik.info

Korzystaj z testów fotelików samochodowych dla dzieci w serwisie fotelik.info