Pasy mi pasują – 2. praca domowa po szkoleniu SMYK

11 kwietnia 2013 8 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Pasy mi pasują, a Ci? Opisz swoimi słowami co zapamiętałeś(aś) z dzisiejszego szkolenia! Twoje zdjęcia w pasach przesyłaj do Michała na adres: michal.korejba(małpa)fotelik.info Uwaga: Wpis jest “obszarem” pracy domowej dla sprzedawców z sieci SMYK, absolwentów szkolenia z 11 kwietnia 2013. Stałych użytkowników boga prosimy o “wstrzemięźliwość” w komentowaniu i wyrozumiałość dla ewentualnych błędów młodszych kolegów po fachu.

Aby odblokować możliwość komentowania tego wpisu i odrobienia pracy domowej musisz najpierw użyć kuponu, który otrzymałeś na szkoleniu. Wszystkie komentarze zostaną sprawdzone, ocenione i poprawione po 21 kwietnia. do tego czasu mogą zawierać błędy.

kolce biodrowe przednie gorne

Pasy mi pasują, a Ci? Opisz swoimi słowami co zapamiętałeś(aś) z dzisiejszego szkolenia!

[box type=”bio”]

Praca domowa po szkoleniu – Maciej Bednarczyk

Maciej Bednarczyk demonstruje kolce biodrowe przednie górne (po lewej) oraz jak NIE ZAPINAĆ pasa bezpieczeństwa (po prawej stronie)

Maciej Bednarczyk demonstruje kolce biodrowe przednie górne (po lewej) oraz jak NIE ZAPINAĆ pasa bezpieczeństwa (po prawej stronie)

Nasz pierwszy kursant spisał się na medal! Dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymuje ode mnie 30 dniowy darmowy dostęp do bloga! Czekam na Wasze prace domowe, które również zostaną nagrodzone darmowymi “biletami” na bloga.

[/box]