Co Ty wiesz o CRUNCH? Opisz swoimi słowami co zapamiętałeś(aś) z dzisiejszego szkolenia! Twoje zdjęcia CRUNCH przesyłaj do Michała na adres: michal.korejba(małpa)fotelik.info Uwaga: Wpis jest „obszarem” pracy domowej dla sprzedawców z sieci SMYK, absolwentów szkolenia z 11 kwietnia 2013. Stałych użytkowników boga prosimy o „wstrzemięźliwość” w komentowaniu i wyrozumiałość dla ewentualnych błędów młodszych kolegów po fachu.

Aby odblokować możliwość komentowania tego wpisu i odrobienia pracy domowej musisz najpierw użyć kuponu, który otrzymałeś na szkoleniu. W Twojej pracy domowej pomogą Ci moje dotychczasowe wpisy o BUCKLE CRUNCH, które zanjdziesz tu: http://foteliki-pod-lupa.pl/tag/crunch/

Wszystkie komentarze zostaną przez nas sprawdzone, ocenione i poprawione po 21 kwietnia. Do tego czasu moga zawierać błędy.

Długie cięgno zamka pasa bezpieczeństwa powoduje niebezpieczeństwo wystąpienia buckle crunch.

Długie cięgno zamka pasa bezpieczeństwa powoduje niebezpieczeństwo wystąpienia buckle crunch.

Praca domowa po szkoleniu – Maciej Bednarczyk

Praca domowa nadesłana przez Macieja Bednarczyka po ostatnim szkoleniu dla SMYK-a, które odbyło się 11.04.2013. (obszerna relacja ze szkolenia już wkrótce na blogu)

Maciej napisał:

Ostatnio przy przymierzaniu fotelika u mnie w sklepie wystąpił crunch. Na zdjęciu może to słabo wyglądać ale klamra ulegała lekkiemu wygięciu.

M.Bednarczyk - "Klamra uległa lekkiemu wygięciu"

M.Bednarczyk – „Klamra uległa lekkiemu wygięciu”

Na zdjęciu widzimy ewidentnie CRUNCH

Na zdjęciu widzimy ewidentnie CRUNCH

Maciej spisał się na medal! Dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymuje ode mnie 30 dniowy darmowy dostęp do bloga! Czekam na Wasze prace domowe, które również zostaną nagrodzone darmowymi „biletami” na bloga.