Kategoria: Szkolenia

W tej kategorii publikuję materiały dotyczące prowadzonych przeze mnie szkoleń, informacje, zapowiedzi, relacje oraz materiały utrwalające dla kursantów. Niestety niektóre z nich znajdują się w zamkniętych strefach, dostępnych tylko dla uczestników danego szkolenia.

Jeśli jesteś absolwentem któregoś ze szkoleń, warsztatów lub konferencji to hasło dostępu do szyfrowanej strefy powinieneś otrzymać w e-mailu. W razie problemów – pisz!

18 listopada 2014 0

Otwarte szkolenie “Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodzie” – relacja

przez Paweł Kurpiewski

Za nami pełna emocji 3. konferencja Foteliki pod Lupą. Tuż po niej przyszedł czas na szkolenia dla sprzedawców i przedstawicieli handlowych. W tym roku okazja, by skorzystać z kompleksowego kursu otwartego, nadarzyła się tylko raz – właśnie w listopadzie.

19 marca 2014 0

Lekcja bezpieczeństwa – Przedszkole “Strumienie”

przez Paweł Kurpiewski

Dziś opowiem Wam o fantastycznym spotkaniu z dziećmi w przedszkolu “Strumienie” w Józefowie pod Warszawą. 31 przedszkolaków usiłowało wyrwać fotelik 9-18 kg zamocowany na fotelu prezentacyjnym, ale ponieważ fotelik zamocował Mateusz Filipiuk, bardzo postawny chłop, kierownik naszego punktu inspekcyjnego, to przedszkolakom się to nie udało.

4 maja 2013 2

Szkolenie dla SMYK’a – opinie uczestników

przez Paweł Kurpiewski

Dzisiaj na moim blogu krótka ewaluacja po ostatnim szkoleniu, które przeprowadziłem dla SMYK’a. Mój asystent przeprowadził kilka krótkich wywiadów z kursantami, dowodzą one skuteczności naszych szkoleń i jeszcze bardziej motywują do pracy! Zapraszam więc do przesłuchania wywiadu w formie podcastu oraz do lektury niniejszego wpisu.

9 marca 2013 0

Już 16 kwietnia II Konferencja Foteliki Pod Lupa

przez Paweł Kurpiewski

Serwis fotelik.info jest liderem w zakresie szkoleń, doradztwa i ekspertyz w zakresie bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Jeżeli jesteś producentem, dystrybutorem lub właścicielem sklepu oferującego foteliki samochodowe dla dzieci sprawdź naszą ofertę szkoleniową.

29 stycznia 2013 14

Zły kąt mocowania fotelika może…

przez Paweł Kurpiewski

Kujemy (czyt. utrwalamy zdobytą wiedzę) po Konferencji: Kąt mocowania fotelika 0-13, a dokładniej kąt pomiędzy pionem, a plecami dziecka MUSI zawierać się pomiędzy 30, a 45 stopni i ma krytyczne znaczenie dla zdrowia i życia dziecka.

17 stycznia 2013 4

1. Konferencja Foteliki pod lupą – fotogaleria

przez Paweł Kurpiewski

Zobacz zdjęcia z pierwszej Konferencji “Foteliki pod lupą” i rezerwuj termin 16 kwietnia 2013 (godz. 11:00-17:00) na następną. Program kolejnej konferencji opublikujemy już za tydzień.