Zły kąt mocowania fotelika może…

29 stycznia 2013 14 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kujemy (czyt. utrwalamy zdobytą wiedzę) po 1. Konferencji Foteliki pod lupą: Kąt mocowania fotelika 0-13, a dokładniej kąt pomiędzy pionem, a plecami dziecka MUSI zawierać się pomiędzy 30 a 45 stopni i ma krytyczne znaczenie dla zdrowia i życia dziecka. Zły kąt mocowania takiego fotelika może powodować śmierć lub kalectwo. Napisz dlaczego?

Ten artykuł napiszecie Wy.

UWAGA: To nie jest żaden rodzaj zabawy lecz indywidualny coaching. Obiecałem Ci wzrost sprzedaży dzięki  zdobyciu gruntownej wiedzy i praktycznych umiejętności. Przez kilka dni, będę pracował nad Tobą i przygotowywał zadania. Bez dodatkowych kosztów z Twojej strony. Będę jednak pracował TYLKO z tymi z Was, którzy poważnie i terminowo podejdą do wyznaczanych zadań.

Moje zasady są proste, piszesz w komentarzu* pod tym artykułem to, co zapamiętałeś z Konferencji.  Napisanie tego samodzielnie pozwoli Ci na utrwalenie tej wiedzy, a mi na jej sprawdzenie. Uwaga: na kilka dni wyłączamy automatyczne publikowanie się komentarzy i trafiają one do tzw. “piaskownicy”, więc nie musisz obawiać się kompromitacji. Opublikujemy tylko wypowiedzi z sensem i bez karygodnych błędów.

Opisz to dokładnie, jak dla laika. Jak dla rodzica, któremu jest wszystko jedno jaki fotelik kupi i jak go zamontuje, bo przecież:

[…] Panie, bez przesady. My też byliśmy dziećmi, nie jeździliśmy w fotelikach i żyjemy… Poprosimy o jakiś bezpieczny i tani do 200PLN…

Byłeś na Konferencji**.  Widziałeś i słyszałeś, dlaczego kąt montażu fotelików 0-13 i innych montowanych tyłem do kierunku jazdy jest tak ważny. Dowiedziałeś się jak sprawdzić, czy dany fotelik pasuje do kanapy samochodu klienta, i jak dzięki temu sprzedać bezpieczny fotelik szybciej.  Wiesz też, że bardzo niekompatybilny samochód to wcale nie jest zła wiadomość dla sprzedawcy, bo może wówczas dodatkowo sprzedać…

W Twojej pracy domowej pomogą Ci dwa poniższe zdjęcia.

Kąt mocowania fotelika 0-13, a dokładniej kąt pomiędzy pionem, a plecami dziecka MUSI zawierać się pomiędzy 30, a 45 stopni.

Fot.1: Kąt mocowania fotelika 0-13, a dokładniej kąt pomiędzy pionem, a plecami dziecka MUSI zawierać się pomiędzy 30, a 45 stopni. Już 46 jest niebezpieczne, bo…

Foteliki pod lupą, co tłumaczy Kurpiewski?

Fot.2: Kątomierz. Made in USA. Przywiozłem go ze szkoleń policyjnych w New York city. ratuje życie i zdrowie dzieci. UŻYWAJ GO REGULARNIE.

Najlepsze prace domowe będę nagradzał zniżkami na 2. Konferencję Foteliki pod lupą.

UPDATE: Konkurs zakończony. Nagrodę otrzymała praca Jacka Chmurzyńskiego.

_______________

* Aby móc odrabiać prace domowe i pisać komentarze na moim blogu musisz mieć aktywne konto czytelnika, konto beta-testera, lub jeśli żadnego z nich nie masz, aktywować sobie na 31 dni za 2,46 PLN (tylko płatności on-line) konto uczestnika szkolenia. Jeśli byłeś uczestnikiem szkolenia, link do zakupu tego konta otrzymałeś pocztą.

** Piszę tak, bo artykuły pokonferencyjne znajdują się w okresie przeznaczonym na odrabianie pracy domowej w zamkniętej i zabezpieczonej hasłem stefie bloga, dostępnej tylko dla uczestników Konferencji.