chipsy cebulowe crunchips

CRUNCH – 1. praca domowa po szkoleniu SMYK

11 kwietnia 2013 13 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Co Ty wiesz o CRUNCH? Opisz swoimi słowami co zapamiętałeś(aś) z dzisiejszego szkolenia! Twoje zdjęcia CRUNCH przesyłaj do Michała na adres: michal.korejba(małpa)fotelik.info Uwaga: Wpis jest “obszarem” pracy domowej dla sprzedawców z sieci SMYK, absolwentów szkolenia z 11 kwietnia 2013. Stałych użytkowników boga prosimy o “wstrzemięźliwość” w komentowaniu i wyrozumiałość dla ewentualnych błędów młodszych kolegów po fachu.

Aby odblokować możliwość komentowania tego wpisu i odrobienia pracy domowej musisz najpierw użyć kuponu, który otrzymałeś na szkoleniu. W Twojej pracy domowej pomogą Ci moje dotychczasowe wpisy o BUCKLE CRUNCH, które zanjdziesz tu: https://foteliki-pod-lupa.pl/tag/crunch/

Wszystkie komentarze zostaną przez nas sprawdzone, ocenione i poprawione po 21 kwietnia. Do tego czasu moga zawierać błędy.

Długie cięgno zamka pasa bezpieczeństwa powoduje niebezpieczeństwo wystąpienia buckle crunch.

Długie cięgno zamka pasa bezpieczeństwa powoduje niebezpieczeństwo wystąpienia buckle crunch.

[box type=”bio”]

Praca domowa po szkoleniu – Maciej Bednarczyk

Praca domowa nadesłana przez Macieja Bednarczyka po ostatnim szkoleniu dla SMYK-a, które odbyło się 11.04.2013. (obszerna relacja ze szkolenia już wkrótce na blogu)

Maciej napisał:

Ostatnio przy przymierzaniu fotelika u mnie w sklepie wystąpił crunch. Na zdjęciu może to słabo wyglądać ale klamra ulegała lekkiemu wygięciu.

M.Bednarczyk - "Klamra uległa lekkiemu wygięciu"

M.Bednarczyk – “Klamra uległa lekkiemu wygięciu”

Na zdjęciu widzimy ewidentnie CRUNCH

Na zdjęciu widzimy ewidentnie CRUNCH

[/box]

Maciej spisał się na medal! Dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymuje ode mnie 30 dniowy darmowy dostęp do bloga! Czekam na Wasze prace domowe, które również zostaną nagrodzone darmowymi “biletami” na bloga.