Kategoria: Targi i imprezy

W tej sekcji bloga znajdziesz zapowiedzi i relacje z najróżniejszych targów oraz wydarzeń branżowych, na których jesteśmy obecni my lub nasi partnerzy biznesowi. Polecam serdecznie największe w branży targi Kind & Jugent w Kolonii (Niemcy) oraz największe w Polsce targi biznesowe Czas Dziecka w Kielcach. Znajdziesz tam zawsze czołówkę światowych producentów fotelików samochodowych dla dzieci.

2 marca 2016 0

Sukces na miarę Oscara – KIDS’ TIME 2016 z rekordowymi wynikami

przez Paweł Kurpiewski

Każdego roku targi branży dziecięcej w Kielcach odnotowują kilkudziesięcioprocentowy wzrost powierzchni, wystawców, a także liczby zwiedzających. VII Międzynarodowe Targi Zabawek…

15 marca 2015 8

Concord na targach Kids’ Time 2015

przez Paweł Kurpiewski

Poziom wiedzy na temat bezpieczeństwa dzieci w samochodach jest z roku na rok coraz wyższy. Przynosi to zaskakujące efekty, jak w przypadku wielu nowych fotelików, prezentowanych na targach KIDS’ TIME. Do nich także należały nowości firmy Concord. Oto one.

14 marca 2015 0

BeSafe na targach KIDS’ TIME 2015

przez Paweł Kurpiewski

Czas kieleckich targów KIDS’ TIME, jak co roku, obfitował w nowości. Zaprezentowała je między innymi firma BeSafe, jeden z głównych partnerów Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015. Przyjrzyjmy się poszczególnym fotelikom.

13 marca 2015 0

Maxi-Cosi na targach Kids’ Time 2015

przez Paweł Kurpiewski

Znakomitej okazji, czyli targów KIDS’ TIME, aby zaprezentować polskiej publiczności, szczególnie zaś właścicielom sklepów i sprzedawcom, nowe produkty, nie przeoczył jedne z czołowych importerów, firma Dorel Polska. Dystrybutor fotelików Maxi-Cosi przedstawił przede wszystkim foteliki Axiss Fix oraz Pebble Plus.

12 marca 2015 0

KIDS’ TIME na 6 z plusem!

przez Paweł Kurpiewski

Rekordowa edycja targów branży dziecięcej za nami. To, co gdzie indziej było niemożliwe, Targi Kielce obróciły w wielki sukces. Największe spotkanie przedstawicieli branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej pobiło w tym roku wszelkie rekordy.

9 marca 2015 2

“Jechali do Ustki” – realistyczna reklama społeczna na targach Kids’ Time 2015

przez Paweł Kurpiewski

Wypadek może przydarzyć się każdemu – nie tylko w drodze na wakacyjny wypoczynek, o czym opowiadała instalacja “Jechali do Ustki”, zaprezentowana podczas tegorocznej edycji targów KIDS’ TIME w Kielcach. Posłużyła nam ona za punkt wyjścia dla “Eksperymentu życie” – instruktażów poprawnego zapinania pasów bezpieczeństwa oraz pokazu ratownictwa. Przeczytajcie relację.

5 marca 2015 0

Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015 i targi Kids’ Time – galeria zdjęć

przez Paweł Kurpiewski

Dobiegły końca Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015. Czas zmagań był fascynujący i trudny, a wyłonieni zwycięzcy i laureaci stanęli już na podium i odebrali swoje nagrody. Przypominamy teraz, jak przebiegały Mistrzostwa oraz targi Kids’ Time 2015. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną galerią zdjęć prezentującą wydarzenia z trzech dni targowych.

3 marca 2015 0

Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015 – relacja z wydarzenia – podsumowanie

przez Paweł Kurpiewski

Na targach Kids’ Time 2015 (dawniej Czas Dziecka) odbyły się III Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015. To prestiżowe wydarzenie, w trakcie którego wyłonieni zostają najlepsi sprzedawcy, przedstawiciele handlowi, a także drużyny z całej Polski. Uczestnicy mistrzostw walczą o cenne nagrody, których pula w roku 2015 przekroczyła 50 000 zł.

3 marca 2015 0

Wyniki III Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015

przez Paweł Kurpiewski

Dobiegły końca Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015. Zawodnicy zmagali się zarówno w zadaniach praktycznych jak i teoretycznych. Poziom był bardzo wysoki, a konkurencje mistrzostw w tym roku – wyjątkowo trudne. Nad stroną merytoryczną zadań czuwał ekspert serwisu fotelik.info – Marek Plona. Przez 3 dni mistrzostw wyłoniliśmy 9 laureatów, którzy stanowią absolutną elitę w branży fotelików samochodowych dla dzieci!

17 lutego 2015 0

Czasopismo Branża Dziecięca dołącza do grona partnerów Mistrzostw Polski “Fotelikiada”

przez Paweł Kurpiewski

Czasopismo handlowców “Branża Dziecięca” objęło patronatem 3. Mistrzostwa Polski w montowaniu fotelików “Fotelikiada 2015”. W dniach 26-28 na targach KIDS’ TIME do rywalizacji staną kierownicy sklepów, handlowcy oraz sprzedawcy.

20 stycznia 2015 0

Fotelikiada 2015 Mistrzostwa Polski Sprzedawców – zapowiedź!

przez Paweł Kurpiewski

Już za miesiąc targi KIDS’ TIME w ramach Targów Kielce! Zapraszamy przy tej okazji na trzecią odsłonę Mistrzostw Polski Fotelikiada, które odbędą się w dniach 26-28 II 2015 r. na stoisku fotelik.info w hali D. Uwaga! Nowości!

24 października 2014 0

Recaro – nowości Kind&Jugend 2014

przez Paweł Kurpiewski

W tym roku firma Recaro wystrojem stoiska nawiązała do swojej historii jako firmy od początku silnie związanej z motoryzacją. Obejrzeć można było między innymi ewolucję fotelików samochodowych. Po stoisku oprowadzała nas pani Izabela Zimecka, przedstawicielka firmy Logis, polskiego importera marki Recaro.

17 października 2014 0

Maxi-Cosi nowości Kind&Jugend 2014

przez Paweł Kurpiewski

Największym powodem do dumy dla marki Maxi Cosi jest fakt posiadania jednego z pierwszych na rynku (nie tylko polskim) fotelika dla niemowląt, którym jest Pebble Plus, zgodnego z regulacją I-Size, a tym samym jednego z pierwszych zestawów 2 foteliki + 1 baza zgodnego z I-Size. W skład zestawu 2way Fix Family Concept wchodzą: baza 2way Fix oraz foteliki Pebble Plus i 2way Pearl.

30 września 2014 6

Mark Bennett: BRITAX RÖMER na targach Kind & Jugend w Kolonii 2014 – nowości i premiery – wywiad

przez Paweł Kurpiewski

Nasi przedstawiciele odwiedzili targi Kind & Jugend 2014 w Kolonii. Anna Markowska z serwisu fotelik.info w rozmowie z Markiem Bennetem z Britax Roemer dowiedziała się co nowego producent zaprezentował w tym roku na swoim stoisku podczas targów Kind und Jugend w Kolonii. Zapraszamy do zapoznania się z rozmową i przesłuchania podcastu.

15 września 2014 0

Przecieki z Kolonii – Kind + Jugend 2014

przez Paweł Kurpiewski

Od 10 do 14 września w Kolonii odbywały się targi Kind und Jugend. To największe, międzynarodowe targi związane z branżą dziecięcą w Europie. Nasi reprezentanci odwiedzili je i w tym roku. Jest to, jak zwykle, czas na prezentację nowości, trendów, ale i ustalanie nowych standardów.

20 marca 2014 0

Wręczenie nagród – Fotelikiada 2014

przez Paweł Kurpiewski

Zakończyliśmy oficjalnie Fotelikiadę 2014. Po trzech dniach zmagania wyłoniliśmy tych, którzy najlepiej poradzili sobie z przygotowanymi przez nas konkurencjami. Spotkaliśmy się po raz kolejny na Targach Kielce aby rozdać nagrody i wręczyć dyplomy dla zwycięzców.

17 marca 2014 2

Targi Czas Dziecka – podsumowanie

przez Paweł Kurpiewski

Zakończyły się Targi Czas Dziecka w Kielcach. W gronie wystawców znalazło się ponad 200 firm z Polski i zza granicy. Teren targów Czas Dziecka zwiększył się dwukrotnie, bo wystawcy rozstawili swoje stanowiska w 4 halach targowych. Wystawę odwiedziło wielu klientów biznesowych.

6 marca 2014 0

Targi Czas Dziecka – jak to zrobiliśmy?

przez Paweł Kurpiewski

Witajcie! 1 marca dobiegły końca targi Czas Dziecka w Kielcach. Tym razem w formie tylko dla klientów B2B. Stanowisko C-81 – fotelik.info przykuwało uwagę wszystkich odwiedzających i zadbaliśmy o to, żeby nie dało się przejść obok niego obojętnie.