Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015 – relacja z wydarzenia – podsumowanie

3 marca 2015 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Na targach Kids’ Time 2015 (dawniej Czas Dziecka) odbyły się III Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015. To prestiżowe wydarzenie, w trakcie którego wyłonieni zostają najlepsi sprzedawcy, przedstawiciele handlowi, a także drużyny z całej Polski. Uczestnicy mistrzostw walczą o cenne nagrody, których pula w roku 2015 przekroczyła 50 000 zł.

Mistrzostwa Polski Fotelikiada 2015 zorganizowane były na 650 m2 stanowiska targowego fotelik.info. Ścieżka zadaniowa obejmowała 8 stacji zadaniowych, na niektórych z nich przeprowadzanych było kilka zadań. Podział konkurencji obejmował zadania teoretyczne i praktyczne. Część teoretyczna sprawdzała znajomość informacji dotyczących najnowszych wydarzeń i zmian w prawie i procedurach testowych dotyczących fotelików samochodowych dla dzieci. Praktyczna część mistrzostw obejmowała wykrywanie błędów montażowych, sprawdzanie umiejętności bezbłędnego montażu  oraz doboru odpowiednich fotelików do samochodu. Nad stroną merytoryczną mistrzostw czuwał ekspert serwisu fotelik.info – Marek Plona.

fotelikiada_foto (37)

Pokazy w trakcie Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015 – “135 cm wzrostu i jazda bez fotelika to śmiertelnie niebezpieczny pomysł”.

W poprzednich edycjach Fotelikiady niekwestionowanymi zwycięzcami byli Magdalena i Waldemar Maciuszek ze sklepu “Maciuszek” z Legnicy. W tym roku karta się odwróciła, a mistrzowie zostali zdetronizowani. W konkurencjach “Najlepszy Sprzedawca” i w kategorii grupowej zwyciężył sklep “Od narodzin” z Częstochowy oraz jego przedstawiciel Piotr Libiszewski.

Zwycięzcy i laureaci Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015

Zwycięzcy i laureaci Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015

Targi Kids’ Time to największe wydarzenie w branży dziecięcej w tej części Europy. Fotelikiada już od kilku lat jest ich integralną częścią. Mistrzostwa Polski dzięki swojemu specjalistycznemu charakterowi podnoszą wiedzę uczestników i zmuszają sprzedawców, przedstawicieli handlowych i kierowników sklepów z całej Polski do intensywnego studiowania przed rozpoczęciem udziału w konkurencjach. Tylko dobrze przygotowani merytorycznie, zaznajomieni z najnowszymi zagadnieniami prawa i praktycznie przeszkoleni (na szkoleniach organizowanych przez serwis fotelik.info) uczestnicy konkursu mogą liczyć na zajęcie wysokich miejsc.

Przedstawiciele firmy BeSafe, kluczowego partnera III Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015.

Przedstawiciele firmy BeSafe, kluczowego partnera III Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015.

Niezmiennie, jak co roku – zawodnicy zaprezentowali najwyższy poziom. Zwycięzcy mistrzostw zaprezentowali najwyższy poziom. Gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Zobacz galerię z Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015: