Maxi-Cosi na targach Kids’ Time 2015

13 marca 2015 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Znakomitej okazji, czyli targów KIDS’ TIME, aby zaprezentować polskiej publiczności, szczególnie zaś właścicielom sklepów i sprzedawcom, nowe produkty, nie przeoczył jedne z czołowych importerów, firma Dorel Polska. Dystrybutor fotelików Maxi-Cosi przedstawił przede wszystkim foteliki Axiss Fix oraz Pebble Plus.

Czym różni się fotelik Maxi-Cosi Axiss Fix od znanego już fotelika Axiss? Nowy model jest montowany na ISOFIX oraz posiada górny pas mocujący – Top Tether. Wyjątkowość jego polega zaś na tym, że jest obrotowy i dziecko może nim podróżować zarówno tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy, w obrębie zakresu wagowego 9-18 kg. Fotelik spełnia także normy i-Size i jest przeznaczony dla dzieci o wzroście 61-105 cm.

Wśród fotelików Maxi-Cosi, na stoisku firmy Dorel, pojawił się także nowy fotelik Pebble Plus. Zmianą, której w nim dokonano, jest inna wkładka dla niemowlaków, tym razem pełna. Wcześniejsza wersja obejmowała tylko głowę dziecka, zmieniona obejmuje głowę oraz całe plecki. Dodatkowo w okolicach głowy dziekca umieszczono specjalne poduszki powietrzne, jak np. w foteliku Maxi-Cosi Rodi.

Dla wymagających zaprezentowano także specjalne, nowe, skórzane tapicerki do sprawdzonych już modeli fotelików.