BeSafe na targach KIDS’ TIME 2015

14 marca 2015 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Czas kieleckich targów KIDS’ TIME, jak co roku, obfitował w nowości. Zaprezentowała je między innymi firma BeSafe, jeden z głównych partnerów Mistrzostw Polski Fotelikiada 2015. Przyjrzyjmy się poszczególnym fotelikom.

Pierwszą z nich była prezentacja protytpu nowego fotelika BeSafe Izi Modular, prototyp, który pojawił się już na tarach Kind und Jugend w Kolonii. Tym razem można go było obejrzeć z bliska, wziąć w ręce i samemu zamontować. Jest to fotelik zgodny z normą I-size, tak więc przeznaczony dla dzieci o wzroście 61-105 cm. Montaż na bazie ISOFIX, która jest kompatybilna z fotelikiem iZi Modular. Fotelik umożliwia przewożenie dziecka zarówno tyłem, jak i przodem (jest obrotowy).

Producent zaprezentował także fotelik iZi Go Modular, na bazie ISOFIX – jest to fotelik powstały na bazie fotelika iZi Go, ale pasujący do nowej bazy Modular.

fotelikiada_zdjecia_targi_kielce_ (58)

Firma BeSafe zaprezentowała na targach KIDS’ TIME nowe foteliki

Rodziców (i wszystkich użytkowników fotelików) powinny zainteresować także zmiany w fotelikach BeSafe iZi Combi x4 Isofix – posiada on nową nogę podpierającą, analogiczną do rozwiązania stosowanego w foteliku BeSafe iZi Plus, czyli teleskopowo. Jest ona prostsza w obsłudze i lżejsza, czym różni się od dotchczasowych rozwiązań. Fotelik ten posiada także stopniową regulację wysunięcia ISOFIX, a nie, jak wcześniej, możliwość wysunięcia lub schowania ISOFIX.

Analogiczne rozwiązanie – z rozszerzoną regulacją ISOFIX, posiada, rówież prezentowany na targach KIDS’ TIME, fotelik iZi Kid i-Size x1, czym różni się od iZi Kid i-Size.