Targi Kielce – Kids’ Time 2015 – “Czas Dziecka” w nowych szatach!

21 stycznia 2015 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Targi Kielce są jednym z najdynamiczniej rozwijających się centrów handlowych w kraju. Na imprezach przez nich organizowanych goszczą coraz częściej handlowcy z innych krajów. Dlatego też targi CZAS DZIECKA startują w tym roku w nowej odsłonie – pod nazwą KIDS’ TIME. W tym roku spotykamy się w Kielcach w dniach 26-28 lutego.

Targi KIDS’ TIME (d. Czas Dziecka), które odbędą się od 26 do 28 lutego br. w Targach Kielce to najważniejsza wystawa branży w Europie Środkowo – Wschodniej. O tym jak ważne znaczenie dla tego sektora mają Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka świadczy rosnąca z roku na rok liczba wystawców i zwiedzających. Nic w tym dziwnego, bowiem KIDS’ TIME to najlepsze miejsce by spotkać największe światowe marki.

zapowiedz targi 1

Szósta edycja targów to kilkaset wystawców prezentujących zabawki oraz artykuły dla dzieci, wśród których znajdują się zarówno producenci i dystrybutorzy z kraju, jak i zagranicy. Po raz pierwszy ich produkty będzie można oglądać w aż pięciu halach wystawienniczych.

Kielecka wystawa, organizowana po raz kolejny w charakterze B2B, daje niecodzienną możliwość spotkania się zarówno z obecnymi jak i nowymi partnerami biznesowymi. To również okazja do poznania nowych marek, przetestowania premierowych produktów oraz wymiany doświadczeń. Nazywana przez uczestników platformą rozmów wystawa tworzy niepowtarzalną atmosferę do negocjacji i kontraktacji.

Targi branży dziecięcej to czas ciężkiej, lecz owocnej i satysfakcjonującej pracy – zarówno dla wystawców jak i organizatorów. Jak co roku w czasie wystawy odbędą się między innym Mistrzostwa Polski w Montowaniu Fotelików Samochodowych Fotelikiada 2015 oraz bezpłatne szkolenia przygotowane przez doświadczonych branżowych specjalistów.

O tym jak wyglądały poprzednie edycje targów oraz Mistrzostwa Polski Fotelikiada przeczytasz na:

http://targikielce.pl/pl/kids-time.htm

oraz:

www.fotelikiada.pl