Targi Czas Dziecka 2014 – Fotelikiada

10 lutego 2014 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Czy impreza targowa może stać się okazją do zaczerpnięcia inspiracji w jaki sposób rozwijać swój biznes? Czy to tylko okazja do zawarcia kontraktów? Z pewnością Targi Czas Dziecka oferują bardzo szerokie możliwości. Warto z nich skorzystać. Pierwszą z nich jest Fotelikiada 2014 – co jeszcze? Zapraszamy do lektury.

Kilka targowych dni to nie tylko okazja do obejrzenia nowego towaru, zawarcia kontraktacji czy nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wymienione aspekty są oczywiście ważne, warto jednak sprawdzić, czy przy okazji swojego pobytu w programie znajdują się wykłady lub prezentacje, które podwyższą nasz poziom kwalifikacji. Jak co roku kieleckie targi dbają o wysoki poziom merytoryczny imprez towarzyszących głównej wystawie.

Fotelikiada 2014

Fotelikiada 2014

W tym roku czeka nas kolejna edycja Fotelikiady – jak poprzednia, z równie cennymi nagrodami. Nasz konkurs to nie tylko okazja do otrzymania tytułu Mistrza Polski w montowaniu fotelików, ale także wygrania cennych nagród.

Zajrzyj na: www.fotelikiada.pl – przeczytasz o tym jak będą wyglądały konkurencje oraz jak się przygotować.

W tym roku konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach:

I. KATEGORIA SPRZEDAWCY

Nagrody:

1. Miejsce – 1500 PLN
2. Miejsce – 1000 PLN
3. Miejsce – 500 PLN

II. KATEGORIA DRUŻYNOWA (sprzedawca + kierownik sklepu lub zgłoszony przez niego sprzedawca)

Nagrody:

1. Miejsce – 2 pełne, trzydniowe szkolenia fotelik.info, pakiet reklamowy na fotelik.info oraz blogu Foteliki pod lupą (www.foteliki-pod-lupa.pl), Paweł Kurpiewski (+ instruktor fotelik.info) przez 1 dzień pracujący w sklepie zwycięzcy.

2. Miejsce – 1 pełne, trzydniowe szkolenie fotelik.info, zaproszenie dla dwóch osób na konferencję oraz warsztaty “Foteliki pod lupą”, roczny abonament na blog “Foteliki pod lupą”.

3. Miejsce – Zaproszenie dla dwóch osób na konferencję oraz warsztaty “Foteliki pod lupą”, roczny abonament na blog “Foteliki pod lupą”.

Jak się przygotować?

Zawodnicy wystartują w kategoriach:

1. Zadania teoretyczne dotyczące fotelików samochodowych oraz pasów bezpieczeństwa u dorosłych. (polecamy artykuły oraz kursy na fotelik.info oraz www.foteliki-pod-lupa.pl
2. Rozpoznawanie błędów montażu fotelików (kliknij: lista fotelików)
3. Montaż wybranych modeli fotelików z listy (kliknij: lista fotelików)
4. Ogólna wiedza dotycząca asortymentu sponsorów (kliknij: lista fotelików)

Wszelkie pytania prosimy kierować na: poczta(małpa)fotelik.info

Przeczytaj relacje:

Wyniki I Mistrzostw Polski Fotelikiada 2012

Fotelikiada 2012 – Daniel Kobylarz o Mistrzostwach

Państwo Maciuszek o Fotelikiadzie 2012

Targi Kielce

Targi Kielce