Wygraj Kurpiewskiego na 2 dni do pracy w Twoim biznesie!

6 lutego 2014 3 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kurpiewski przez 2 dni pod Twoim butem. Mop, ścierka, praca przy półce z fotelikami, coaching Twoich pracowników i bezpośrednia obsługa klienta w Twoim sklepie. Takie zadania możesz zlecić najbardziej znanemu inżynierowi w tej branży! Właścicielu sklepu lub sprzedawco – między 10 a 21 lutego weź udział w naszym konkursie i wygraj… Pawła Kurpiewskiego! Jeśli chcesz, aby przez dwa dni pracował za darmo jako Twój pracownik – weź udział w konkursie! Zasady są dziecinnie proste.

Wręczenie nagród odbędzie się na gali podczas Targów Czas Dziecka w Kielcach!

wygraj pk na 2 dni

Od lat prowadzimy szkolenia dla właścicieli sklepów, sprzedawców, producentów i importerów fotelików samochodowych dla dzieci. Od ubiegłego roku wprowadziliśmy także konferencje i warsztaty. Po co to wszystko? Żeby podnosić kwalifikacje Twojego personelu. O tym bowiem, że uczyć trzeba się przez całe życie wiedzą chyba wszyscy – i tyczy się to nie tylko lekarzy czy prawników. Wykwalifikowany personel zawsze jest wielkim atutem dla sklepu, a dobry kierownik wie, jak spożytkować wiedzę podwładnego.

A co by się stało gdyby… takim pracownikiem stał się nagle TOP inżynier, gwiazda mediów 😉 Paweł Kurpiewski, wspomagany dodatkowo przez jednego z najlepszych instruktorów fotelik.info? Tak, jest to możliwe – i to przez 2 dni!

W jaki sposób sprawić, że ekipa fotelik.info przyjeżdża do Twojego sklepu i przez dwa dni pracuje dla Ciebie za darmo?

Weź udział w konkursie na blogu Foteliki pod lupą – www.foteliki-pod-lupa.pl realizowanym w partnerstwie z największymi targami biznesowymi branży dziecięcej w Polsce: Targami Czas Dziecka w Kielcach.

Zaloguj się i odpowiedz w komentarzu: “W jaki sposób używasz w swoim sklepie, Twojej firmie, zajmując się fotelikami, wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa dzieci dorosłych w samochodach? W jaki sposób nasze szkolenia podnoszą sprzedaż w Twojej firmie?”

Czekają atrakcyjne nagrody:

1. Paweł Kurpiewski i Mateusz Filipiuk przyjeżdżają w uzgodnionym terminie do Twojego sklepu i przez dwa dni pracują u Ciebie za darmo. Nie tylko pomagamy Ci obsługiwać klientów, ale także będziemy razem pracować nad Twoim warsztatem sprzedawcy.

2. Zaproszenie na konferencję “Foteliki pod lupą” dla jednej osoby oraz abonament na blog “Foteliki pod lupą”.

3. Roczny abonament na blog “Foteliki pod lupą”

Kto może wziąć udział w konkursie?

Zapraszamy producentów, importerów, właścicieli sklepów, kierowników oraz sprzedawców (poinformujcie o udziale w konkursie swoich szefów!)

Wręczenie nagród odbędzie się na gali podczas Targów Czas Dziecka w Kielcach (zapewniamy zaproszenia).