Targi Czas Dziecka 2013 #1

1 marca 2013 2 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

W tym roku na Targach Czas Dziecka w Kielcach obecny byłem tylko…  głosem 🙂 Nie żartuję.  Choroba zatrzymała mnie w domu, w naszej “kapsule” pracowała dzielnie ekipa fotelik.info, a nagrane przeze mnie spoty-podcasty emitowane były w halach targowych. Poniżej jeden zapis jednego z  nich.  

Witam, tu Paweł Kurpiewski. Niestety nie mogąc być w tym roku z Wami bezpośrednio, tą drogą chciałbym życzyć wszystkim uczestnikom i wystawcom Targów Czas Dziecka udanych kontraktów. Serwis fotelik.info jest partnerem biznesowym targów Czas Dziecka. Dzięki Targom Kielce wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w naszych szkoleniach sprzedażowych.

Szkolenia obejmują materiał dla sprzedawców, importerów fotelików samochodowych dla dzieci oraz dla producentów. Jak mówią Ci, którzy z naszych szkoleń nigdy nie korzystali – nasze szkolenia nie należą do najtańszych. Jak mówią Ci, którzy z nich już skorzystali – pomagają im one zwiększyć sprzedaż. Przyjdź, sprawdź i skorzystaj i przestań słuchać tego co gadają na mieście 😉 !

Pobierz plik w postaci mp3:

foteliki pod lupa – targi czas dziecka 2013 – jingiel