Kategoria: Wypadki

Kochanie nie trzymaj nóg na desce rozdzielczej

Dziś wyjątkowo, a może i nie wyjątkowo, nie o fotelikach. Jadąc sobie samochodem ostatnio widziałem wyluzowaną dziewczynę, która trzymała swoje nogi na desce rozdzielczej. Nie wiem czy jest to pozycja szczególnie relaksacyjna, mi nie jest w tej pozycji szczególnie wygodnie. Na pewno jest ona miła. Jeżeli nogi są ładne, a kierowcą jest mężczyzna, to miło jest zerknąć na taki obrazek.

Read More

Foteliki dla niemowląt na stelażach wózków

Nadszedł czas na zakończenie tematyki pałąków w fotelikach 0-13 kg. Opowiem dziś o fotelikach dla niemowląt montowanych na stelażach wózków. To bardzo modne i wygodne rozwiązanie rozpowszechniło się ostatnio w Polsce, a producenci robią wszystko za pomocą promocji abyście skorzystali z tzw. zestawów 3 w 1…

Read More

Nurkowanie, nie tylko wakacyjny temat

Wakacyjnie brzmiący temat – nurkowanie. Opowiem o nim w ujęciu wypadków samochodowych. Jest to zjawisko polegające na wsuwaniu się dziecka lub osoby dorosłej pod biodrowy pas bezpieczeństwa. Skutkuje często śmiertelnymi obrażeniami narządów wewnętrznych jamy brzusznej.

Read More

Odszkodowania za foteliki po wypadku

Poruszam temat skuteczności egzekwowania ubezpieczenia, przysługującego za uszkodzony w wypadku samochodowym fotelik. Często spotykamy się z nieuczciwością firm ubezpieczeniowych oraz opieszałością w ich działaniu. Staram się zwrócić uwagę na to jak sobie z tym radzić nie tracąc przy tym czasu i nerwów.

Read More

Foteliki powypadkowe. Używać czy nie?

W dzisiejszym wpisie Paweł Kurpiewski, ekspert ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach, zajmie się tematem fotelików powypadkowych oraz odpowie na pytania czytelników bloga, którzy mają problemy z uzyskaniem odszkodowań za takie foteliki.

Read More
Loading