Testy fotelików samochodowych 2015 opublikowane!

26 maja 2015 12 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

[three_fourth_last]

Jeszcze nie opadły emocje po wyborze Prezydenta Polski, jeszcze nie złożyłeś życzeń swojej mamie (przypominam, dzisiaj Dzień Matki), a przed nami już kolejna porcja emocji. Jak co roku, 26 maja opublikowane zostały wyniki Eurotestu – niezależne testy fotelików 2015. Zobacz wyniki na: fotelik.info/pl/testy/2015/ i udostęnij je swoim znajomym.

Testy zostały wykonane przez laboratoria ADAC, OEAMTC i inne europejskie organizacje zajmujące się testowaniem fotelików i ochroną rynku przed niebezpiecznymi produktami. Co w tym roku? Tylko jedna piątka dla Cybex’a, aż dziewięć czwórek, piętnaście trójek, dwie dwójki dla CAM i dla Chicco i jedna jedynka dla marki Hauck. Dlaczego Cybex dostał piątkę dla Cloud Q bez bazy, a już tylko czwórkę za ten fotelik z bazą? Dlaczego Oasis 1 marki Chicco tak bardzo spadł w testach? Dlaczego King II ATS Britax Roemer, jeden z ich najnowszych fotelików dostał tylko 3 za bezpieczeństwo?

O tym, jak wyglądała premiera fotelika Goodbaby pod własną marką oraz o tym, jak zaskoczyła nas nowa, brytyjska marka Joie, a także o innych szczegółach już niebawem na moim blogu. Już teraz możesz zapoznać się z wynikami tegorocznych testów na stronie: fotelik.info/pl/testy/2015/.

Posłuchaj jako mp3:


Po więcej informacji zapraszam już jutro. Do usłyszenia!
  
Zobacz film z testów ADAC: