regulacja zmiany

Co daje I-SIZE dla zwykłego rodzica?

18 marca 2013 12 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Poprzedni tekst o fotelikach i-Size był trochę… za trudny. Był bowiem zapisem z 1. Konferencji “Foteliki pod lupą” dla specjalistów i sprzedawców fotelików. Zrobiliśmy 2 podejście. Co i-Size przyniesie dla zwykłego rodzica? Czy i co zyskają zwykli rodzice na tej nowej procedurze homologacji fotelików?

Umiem też używać linków. Dlatego zamiast rozpisywać się bez sensu  polecam Ci dziś świetny tekst Pauliny Zielińskiej z fotelik.info o i-Size pisany specjalnie pod kątem zwykłych rodziców:  I-Size czyli czas na zmiany w procedurach homologacyjnych fotelików 

Artykuł jest tak dobry, że ja nie jestem w  stanie stworzyć na ten temat lepszego, a ten wart jest dodatkowej promocji, więc klikaj na link powyżej i zmykaj 😉

PS: Wróć do mnie jeszcze 🙂

i-Size pictogram

I-Size – regulacja prawna zmiany procedur testowych

i-size airbag logo

Foteliki i-Size – piktogram poduszki powietrznej. Wraz z nową procedura homologacji fotelików i-Size pojawia się nowy wzór ostrzeżenia przed poduszką powietrzną do obowiązkowego umieszczania na fotelikach.

oznakowanie fotelików isize tylem 15M

Foteliki i-Size – piktogram “Tyłem do 15 miesięcy”. Wraz z nową procedura homologacji fotelików i-Size pojawia się całkowicie nowy piktogram obowiązkowego umieszczania na fotelikach, które dają się montowac tyłem i przodem do kierunku jazdy. ostrzega on o OBOWIĄZKU montowania fotelika tyłem minimum do 15 MIESIĄCA życia dziecka.