Klamra – zaślepka pasów bezpieczeństwa

16 sierpnia 2013 3 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Kiedyś taksówkarz lub młody pasjonat ostrej jazdy bez pasów musiał kobinować. Zapinać pas za siedzeniem – niewygodnie siedzieć… Jechać na szrota i kupować cały pas, aby odciąć samą klamrę pasa – za drogo. Samej klamry nie chcą sprzedać. Dziś, w tej nietypowej formie eutanazji pomoże mu zaślepka pasów bezpieczeństwa. Adapter – oszukiwacz! Tanio!

Poczytaj co o nich piszą sprzedawcy:

Drażni Cię dźwięk i mrugająca kontrolka niezapiętych pasów bezpieczeństwa?  BRELOK zaślepka pasów bezpieczeństwa! Brelok wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Obustronnie szlifowany. Pasuje do wszystkich aut osobowych i ciężarowych. Gwarancja satysfakcji 100%! Kupując wiele przedmiotów na moich aukcjach za wysyłkę płacisz tylko raz.

Albo tu:

Hit! Zaślepka adapter oszukiwacz do pasów bezpieczeństwa. Uwaga zaślepka jest obustronna. Więc z dwóch stron jest logo i napis. Zaślepka jest uniwersalna pasuje do wszystkich standardowych gniazd. Co daje? Denerwuje Ciebie ciągłe pikanie i przypominanie o zapięciu pasów, a jesteś osobą która nie lubi w nich jeździć? Komputer wciąż gdera abyś to zrobił? Twój stan zdrowia nie pozwala na zapinanie pasów? To produkt właśnie dla Ciebie. Stylowy dedykowany właśnie dla twojej marki samochodu. Wykonanie czarny metal z logowanym białym napisem. Super wygląd nie rzucający się w oczy.

Więcej na: http://allegro.pl/listing/listing.php?string=za%C5%9Blepka&search_scope=category-18894

Mi najbrdziej podoba się ta z “trupią czachą”. Dlaczego? Bo ma stylistykę najbardziej zbliżoną do jej rzeczywistej funkcji. Powinna być sprzedawana pod nazwą handlową EUTANAZJA NA ŻYCZENIE, z opisem: “Zabij się sam, tanio. Gwarancja satysfakcji 100%”

Zaslepka pasow bezpieczenstwa 04

Zaślepka pasów pistolet – to kształt odpowiedni do funkcji

Zaslepka pasow bezpieczenstwa 09

Zaślepka pasów, oszukiwacz, klamra pasa. Tu w wersji najbardziej zbliżonej do funkcji. Powinna być sprzedawana pod nazwą EUTANAZJA, z opisem: “Zabij się sam, tanio. Gwarancja satysfakcji 100%”