… przez Internet albo telefon. Dziś mam dla Was kilka cytatów z maili, które dostaję w dużych ilościach od szanownych rodziców. Listy takie jak te napływają do mnie od lat – a ja dla wszystkich mam jedną odpowiedź… Czytajcie dalej. 

Drogi Panie Pawle, jestem pełna szacunku dla Pana pracy, czy może mi Pan podpowiedzieć, czy wybrać fotelik Maxi-Cosi Tobi, czy BeSafe iZi Combi? Moje dziecko ma 12 miesięcy, 12kg i mierzy 68cm. Mamy Toyotę Avensis roczkik 2011. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Wasza fanka, Maria.

Drogi Panie Pawle, przeczytałam wszystkie Pana artykuły dotyczące fotelików 15-36kg. Mam Skodę Octawia rocznik 2009. Jak Pan sądzi, czy dla mojego Marcelka – ma 3 lata i 4 miesiące, waży 19kg i mierzy 98cm wzrostu lepszy będzie fotelik Concord XT, czy Romer Kid Fix Plus? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

nie-dobiore-fotelika

Drodzy rodzice!

Bardzo, bardzo serdecznie chciałbym Wam wszystkim pomóc. Ale wszystko co do tej pory wiem o fotelikach, każe mi Wam odpowiedzieć, że bez zobaczenia i dotknięcia Waszego samochodu, bez zobaczenia Waszego dziecka, nie jestem w stanie wybrać, ani pomóc Wam w wyborze jakiegokolwiek fotelika.

Zajrzyj do działu Testy na fotelik.info i wybierz kilka fotelików z wysokimi ocenami w testach,

które przymierzysz w swoim samochodzie.

Jeżeli nie macie w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania wyszkolonych fachowców, którzy potrafią dobrać prawidłowo fotelik według kryteriów wyznaczanych przez fotelik.info. Jeżeli nie macie certyfikowanych sprzedawców w sklepach w Waszym pobliżu, zróbcie to w następujący sposób:

  • Skorzystajcie z testów w serwisie fotelik.info, wybierzcie 4, 5 fotelików, które następnie przymierzycie w Waszym samochodzie.
  • Wybrany fotelik dopasujcie do Waszego dziecka.
  • Wybierzcie ten fotelik, który najbardziej stabilnie leży w Waszym samochodzie i który potraficie stabilnie zamocować. Wy, a nie tylko personel sklepów

Możesz zapisać się na dobór fotelika w Punkcie Konsultacyjnym fotelik.info w Warszawie.

Tylko tak mogę Wam pomóc. Zdalnie nie jestem w stanie pomóc ani Księciu Williamowi, ani Barackowi Obamie, ani mojej własnej siostrze. Własnej siostrze przez telefon, ani przez Internet też nie dobiorę fotelika…

Dlaczego?

Bo jest to niemożliwe.

Sprawdź listę autoryzowanych sklepów i certyfikowanych sprzedawców

pod adresem: www.gdzie-kupic.fotelik.info

Pobierz plik w postaci mp3: Foteliki Pod Lupa – Nie Dobiore Wam Fotelika