16 kwietnia 2. Konferencja FOTELIKI POD LUPĄ

26 marca 2013 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

15 stycznia na warszawskich bielanach odbyła się 1. Konferencja „Foteliki pod lupą” skierowana do wszystkich tych, którzy fotelikami samochodowymi dla dzieci zajmują się na co dzień w swojej pracy zawodowej. Swoich przedstawicieli wysłali czołowi importerzy takich marek jak BeSafe, Britax/Roemer, Cybex, Concord,  Maxi-Cosi i Recaro, a także sieć sklepów Smyk oraz właściciele i pracownicy innych sklepów posiadających w swej sprzedaży foteliki samochodowe.

 

Zapraszamy na drugą konferencję Foteliki Pod Lupą!

Zapraszamy na drugą konferencję Foteliki Pod Lupą!
Prawie 50 słuchaczy zgromadziła jej pierwsza edycja.

 

Zapraszamy na drugą konferencję Foteliki Pod Lupą!

Zapraszamy na drugą konferencję Foteliki Pod Lupą!
Weźmiemy tym razem pod lupę… psss… na razie to niespodzianka 😉

Wśród gości honorowych konferencji znaleźli się Maria Dąbrowska Loranz z Instytutu Transportu Samochodowego i Mł. Inspektor w stanie spoczynku Wojciech Pasieczny. Konferencyjne wykłady oraz zajęcia praktyczne to dopiero początek. Od kilku tygodni grono najbardziej ambitnych i żądnych wiedzy uczestników konferencji korzysta z coachingu na blogu foteliki-pod-lupa.pl pod okiem Pawła Kurpiewskiego.

Apetyty na gruntowną wiedzę, wzrost umiejętności, a co za tym idzie- sprzedaży fotelików o najwyższych parametrach bezpieczeństwa – rosną. Kolejne, nowe porcje wiadomości już 16 kwietnia na drugiej edycji Konferencji Foteliki Pod Lupą. Jej sprzedaż jej rusza 2 kwietnia. Promocyjne ceny tylko do 6 kwietnia.  Zapraszamy!

Pobierz plik w postaci mp3:

foteliki_pod_lupa_eksperta_anna_markowska_zaproszenie_16_kwietnia