Britax Pinacle 90 do 40 kg z własną uprzężą!

26 marca 2013 6 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Co wyjdzie jeśli skrzyżujesz fotelik Roemer King Plus z Roemer Kidfix SICT? 🙂 Britax Pinacle 90 lub Britax Frontier 90. Dziś w USA premiera 2 nowych fotelików Britaxa. Swiat dziś poszedł o 5 kroków do przodu. Obydwa foteliki mogą pracować do 40 kg z własną uprzężą i mocowane są w samochodzie za pomocą całkowicie nowego systemu CLICK TIGHT, który wykorzystuje potencjał systemu mocowania znanego w Europie fotelika King Plus w fotelikach wyższych kategorii wagowych. 

Obydwa foteliki wyposażone są we własną uprząż 5-punktową, która pozwala na przewożenie w nich dzieci o wadze do 40 kg. Powyżej 40 kg mogą byc używane w trybie “podwyższenie z wysokim oparciem” czyli tak, jak nasze foteliki 15-36 kg, z tą różnicą, że można ich używać aż do osiagniecia przez dziecko wagi… 54 kg!!!

Zobacz rewelacyjny film:

Póki co w Europie można o nich tylko pomarzyć. Tradycyjnie odradzamy zakup realizowany za pomocą cioci z Ameryki bez wcześniejszej przymiarki fotelika w samochodzie. Wcześniejszą wersję fotelika Frontier 85 o takim samym zakresie wagowym możesz przymierzyć po wcześniejszym umówieniu się w Punkcie Konsultacyjnym fotelik.info w Warszawie już 6 i 13 kwietnia.