Kategoria: Blogowe zapowiedzi

“Blogowe zapowiedzi” – czyli co takiego przygotowuje Paweł Kurpiewski dla swoich czytelników. Zaglądając tutaj dowiesz się, o czym już wkrótce będzie można przeczytać na moim blogu. Być może bowiem wśród przygotowywanych tematów znajdują się te, które nie pozwalają Ci spokojnie zasnąć…  Warto więc być na bieżąco i często tutaj zaglądać ;-)

Jeśli jesteś sprzedawcą i nie chcesz przegapić czegoś ważnego i nowego w branży – warto czytać mój blog bardzo regularnie!

10 maja 2013 0

fotelik.info + foteliki-pod-lupa.pl skuteczny tandem!

przez Paweł Kurpiewski

Dziś na moim blogu po raz kolejny goszczę byłych kursantów, absolwentów szkoleń fotelik.info. Mój asystent Michał po ostatnim szkoleniu dla SMYK’a rozmawiał z nimi zadając pytania dotyczące wrażeń po szkoleniach fotelik.info oraz odnośnie bloga i strony fotelik.info. W podcascie możesz posłuchać jak te rozmowy przebiegały, lub zapraszam do przeczytania poniższego wywiadu.

26 marca 2013 0

16 kwietnia 2. Konferencja FOTELIKI POD LUPĄ

przez Paweł Kurpiewski
FPL

15 stycznia na warszawskich bielanach odbyła się pierwsza konferencja „Foteliki pod lupą” skierowana do wszystkich tych, którzy fotelikami samochodowymi dla dzieci zajmują się na co dzień w swojej pracy zawodowej.

15 stycznia 2013 3

Na premierze zabrakło… szampana!

przez Paweł Kurpiewski

Tylko szampana zabrakło na premierze bloga foteliki-pod-lupa.pl! Prawie 50 osób zgromadziła dzisiejsza konferencja i premiera bloga. Wśród uczestników konferencji najliczniejszą…

18 grudnia 2012 0

Prapremiera bloga w SMYK MEGASTORE!

przez Paweł Kurpiewski
Na zdjęciu p. Kurpiewski

Bardzo ważny dzień za nami! Prapremiera mojego bloga foteliki pod lupą. Jesteśmy teraz w sklepie Smyk Megastore w Warszawie na Targówku gdzie przed chwilą Pan Grzegorz Izydorczyk dyrektor ds. Sprzedaży sieci Smyk otworzył dostęp do bloga. Otworzył on dostęp do betatestów.

15 maja 2012 0

Witam na moim blogu!

przez Paweł Kurpiewski

Witam Was wszystkich serdecznie na moim blogu. Będę opowiadać Wam o branży bezpieczeństwa dzieci w samochodach w sposób nieco bardziej przyjazny. Na moim blogu – Foteliki pod lupą eksperta – będę mówił o rzeczach ważnych i poważnych, ale będę starał się to robić w sposób znacznie odbiegający od slangu z laboratoriów.