Na zdjęciu p. Kurpiewski

Prapremiera bloga w SMYK MEGASTORE!

18 grudnia 2012 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Bardzo ważny dzień za nami! Prapremiera mojego bloga foteliki pod lupą. Jesteśmy teraz w sklepie Smyk Megastore w Warszawie na Targówku gdzie przed chwilą Pan Grzegorz Izydorczyk dyrektor ds. Sprzedaży sieci Smyk otworzył dostęp do bloga. Otworzył on dostęp do betatestów.

 

na zdjęciu ekipa fotelik info wraz z goścmi

prapremiera bloga foteliki pod lupą

Od jutra tj. od 19 grudnia 2012 do 14 stycznia 2013 serwis będzie w fazie publicznych betatestów. 250 najszybszych osób uzyska dostęp do tego bloga w cenie 1,23zł miast normalnej taryfy 15zł za abonament miesięczny. Chcemy udostępnić bloga internautom i chcemy prosić Was o komentarze odnośnie naszego nowego projektu. Zapraszam Was do odwiedzin.

Na zdjęciu p. Kurpiewski

Paweł Kurpiewski na prapremierze bloga foteliki-pod-lupa.pl

Megastore

P. Kurpiewski opowiada o blogu foteliki-pod-lupą.pl

Zapraszam Was również już dziś na uroczystą premierę, bo to co już za nami to tylko skromna pra-premiera z udziałem kilku osób, a 15 stycznia 2013 na konferencji pod tym samym tytułem – foteliki pod lupą spotkamy się w Warszawie aby dyskutować na nurtujące nas tematy w gronie producentów i importerów fotelików samochodowych dla dzieci oraz na szkoleniu dla sprzedawców i właścicieli oferujących foteliki samochodowe.

otwarcie

Uroczyste otwarcie betatestów bloga foteliki-pod-lupa.pl

Jak używać wiedzy o safety w celu podnoszenia sprzedaży? Zapraszam też już dziś wszystkich rodziców chętnych do tego żeby zdobywać wiedzę i uczyć się na inspektorów fotelików samochodowych do uczestnictwa w drugim dniu tej konferencji. 16 stycznia – konferencja dla rodziców. Zapisz się już dziś!

foteliki_pod_lupa_eksperta_na_prapremierze