Opinie o foteliki-pod-lupa.pl

Regulamin – obowiązujące zasady

19 grudnia 2012 5 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Witaj na moim blogu!

Cieszę się,  że jesteś czytelnikiem bloga foteliki-pod-lupa.pl!

Jako czytelnik otrzymujesz dostęp do treści bloga na wybrany przez siebie podczas zakupu okres i wybranym zakresie. Możesz czytać, słuchać i używać bloga pod następującymi warunkami:

 1. Rejestracja jako czytelnik bloga pod własnym adresem e-mail, imieniem i nazwiskiem. Imię spacja nazwisko musi występować również w polu oznaczonym w systemie rejestracji jako “Pseudonim”).
 2. Uiszczenie opłaty aktywacyjnej wg cennika e-przelewem dostępnym na stronach KUP TERAZ lub pod wybranym artykułem z konta bankowego zarejestrowanego na własne imię i nazwisko, celem weryfikacji podanych podczas rejestracji danych osobowych.
 3. Uzupełnienie profilu użytkownika na blogu o swoje zdjęcie profilowe (avatar) przedstawiające Twoją twarz. Nie akceptuję avatarów rysunkowych, oka, ucha, psa, kota  i “pożyczonych” fotografii innych niż Ty osób.
 4. Ustawienie w profilu opcji ” na Imię spacja Nazwisko.
 5. Uzupełnienie profilu użytkownika na blogu o kilka informacji o sobie wg poniższych wytycznych: (a) dla sprzedawców i ludzi z branży wymagane miejsce pracy, stanowisko, staż, miasto i co nieco o sobie, udział w szkoleniach fotelik.info, starty w Mistrzostwach Polski fotelikiada.pl (b) dla zwykłych rodziców bardziej ogólnie np: Mama 3 dzieci z Poznania, od 3 lat czytelniczka fotelik.info i aktywna komentatorka na FB  fotelik.info, forum chusta.pl oraz forum.gazeta.pl, nawracająca wszystkich znajomych na bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci 🙂
 6. Respektowanie zasady osobistego charakteru Twojego profilu na blogu i całkowitego zakazu pożyczania komukolwiek uzyskanych kodów dostępu i profilu logowania.
 7. Korzystanie z bloga przez kilku pracowników Tego samego sklepu wymaga aktywacji  stosownej ilości osobnych kont.
 8. Wszelkie naruszenia zasad [5] i [6] będą monitorowane przez system informatyczny i mogą skutkować zablokowaniem dostępu dla użytkownika i/lub wszystkich pracowników firmy nie tylko do tego bloga, ale również do innych usług, szkoleń, kampanii oferowanych przez podmioty powiązane z autorem.
 9. Wyjątkiem od tej zasady jest wspólne korzystanie z bloga przez małżonków, pod warunkiem, że nie są oni związani zawodowo z przedstawianą na blogu tematyką.
 10. Umieszczenie po 30 dniach od rejestracji kilku zdaniowej opinii na blogu dotyczącej audio-bloga, jego konstrukcji, funkcjonalności, zawartości, wyglądu  w komentarzu pod wpisem: Opinie o blogu.
 11. wykreślono
 12. Umieszczenie pod minimum 2 dowolnymi artykułami  (niezależnie od komentarzy [10]) wrażeń związanych z lekturą wpisu, np: o tym, jak poruszany wątek ma się w środowisku Twoich znajomych i sąsiadów. Tak, jak powyżej, będę wdzięczny za aktywność większą, niż wymagane minimum  🙂
 13. Przyjęcie do wiadomości, że w fazie beta, tj. do 15 lutego 2013 nie udzielamy odpowiedzi na pytania merytoryczne związane z artykułami, co nie znaczy, że nie można ich zadawać 🙂 UWAGA 1: należy to robić w osobnych komentarzach, bo uwagi techniczne będą przed premierą kasowane.  UWAGA 2: należy zadawać pytania TYLKO w odniesieniu do omawianego w artykule tematu. Pytania i komentarze nie związane z tematem będą kasowane.
 14. Przyjęcie do wiadomości obowiązującej zasady konstruktywnej krytyki i całkowitego zakazu wulgaryzmów.
 15. Przyjęcie do wiadomości, możliwości odmowy rejestracji bez podania przyczyn wraz ze zwrotem zapłaconej kwoty aktywacyjnej.
 16. Przyjęcie do wiadomości, że powyższe warunki korzystania z bloga dotyczą zarówno zwykłych rodziców jak i sprzedawców oraz przedstawicieli producentów i importerów fotelików samochodowych dla dzieci.
 17. Dziennikarze zainteresowani korzystaniem z bloga proszeni są o rejestrację poprzez kontakt osobisty za pomocą danych dostępnych w zakładce KONTAKT.
 18. Zakup jakiegokolwiek abonamentu, ani jakikolwiek inny rodzaj uzyskanej rejestracji nie oznacza przeniesienia JAKICHKOLWIEK praw autorskich należących do Pawła Kurpiewskiego.
 19. Przypadki łamania niniejszych zasad, także poprzez działania zgodnie z obowiązującym prawem prasowym, ale naruszające zasady plagiatu oraz zasady dobrego wychowania (np. poprzez parafrazowanie bez podania źródła i bez osobistej zgody autora) będą podlegały poza drogą sądową (jeśli będzie właściwa dla danego naruszenia), opisaniu takiego przypadku na blogu ze wskazaniem takich osób, firm i wszelkich innych instytucji poprzez poświęcony im wpis, opatrzony imieniem i nazwiskiem sprawcy, z zagwarantowaną bardzo dobrą wyszukiwalnością tego wpisu w Google.
 20. Wszelkie rejestracje nie spełniające WSZYSTKICH powyższych warunków w wyznaczonych terminach będą w cyklu raz na 31 dni  trwale usuwane z systemu.
 21. Przeglądając dalej mój blog, oświadczasz, że akceptujesz niniejsze zasady oraz obowiązującą Politykę Prywatności i Regulamin Zakupów. Jeśli ich nie akceptujesz, zamknij tą stronę i więcej jej nie odwiedzaj.

 

DLACZEGO TAK OSTRO? BO PROPONUJĘ WAM UKŁAD WIN-WIN

Daję Wam dostęp do mojego nowego serwisu komercyjnego praktycznie gratis, po to, by usunąć z niego błędy, poznać Wasze opinie i udoskonalić ten produkt (to jest moje WIN) oraz po to, żebyście mogli w za darmo skorzystać z nowej porcji mojej wiedzy i spostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa dzieci w samochodach (to jest Wasze WIN).

Nie interesują mnie jednak dyskusje z anonimami ukrywającymi się pod NICK-ami i AVATARAMI, oraz czytanie komentarzy o charakterze TROLOWANIA. Dlatego właśnie przyjmuję ostre zasady weryfikacji beta-testerów oraz finalnych użytkowników bloga foteliki-pod-lupa.pl

Z życzeniami owocnej lektury i dobrej zabawy!

 

Paweł Kurpiewski

Autor fotelik-pod-lupa.pl