Kategoria: Montaż fotelika

1 kwietnia 2014 0

Bazy Isofix do fotelików 0-13 kg – upselling & crosseling

przez Paweł Kurpiewski

Witam po przerwie na moim blogu. Gardziołko już wyleczone i wracamy do nagrań kolejnych podcastów. Zaczepił mnie ostatnio sąsiad i zapytał, czy opłaca się inwestować w bazę Isofix do fotelika 0-13 kg? Trochę późno zapytał, bo już dość długo jeżdżą ze swoim maluchem… Ale to również moja wina, bo przecież mogłem zauważyć, że nie używają bazy i podzielić się z nimi swoją wiedzą.

30 września 2013 0

Montaż fotelika 0-13 kg z dociśnięciem fotelem? #2

przez Paweł Kurpiewski

Dziś pod moją lupą powracający ponownie temat, który można streścić w pytaniu: “Czy foteliki dla niemowląt montowane tyłem do kierunku jazdy od 0 do 13 kg , które nie są mocowane przy użyciu baz montażowych, możemy w celu stabilizacji dociskać oparciem przedniego fotela?” Zajmowałem się już tym tematem i początek tych rozważań znajdziecie pod poniższym linkiem.

12 września 2013 2

Pozycja pałąka w fotelikach dla niemowląt

przez Paweł Kurpiewski

W jakiej pozycji powinien znajdować się pałąk w foteliku dla niemowląt 0-13kg? Pani Ania wozi go pionowo, jej sąsiadka opiera pałąk fotelika o oparcie siedzenia samochodu, a na zdjęciach rodzinnych ze Stanów Zjednoczonych pałąk ten jest umieszczony w ogóle za plecami dziecka. Po konsultacjach z rodziną za granicą Pani Ania dowiedziała się, że robią to ze względów bezpieczeństwa…