zapytaj.fotelik.info – prapremiera

13 grudnia 2013 0 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

13 grudnia jest pechowy TYLKO dla fatalistów… Czarny kot może przynosić szczęście! 13 każda droga jest prosta, 13 nawet w grudniu jest wiosna! Pod tymi hasłami przebiegała dziś prapremiera nowej usługi zapytaj.fotelik.info.

Intergracja dotychczasowych kanałów w komunikacji z rodzicami jest głównym celem budowy nowego podsystemu “ZAPYTAJ” w serwisie fotelik.info. Chcemy zachować dobry i efektywny kontakt z rodzicami, co przy obecnej ilości ponad 60 tys. użytkowników wszystkich naszych serwisów jest niemożliwe i nieefektywne przy użyciu dotychczasowch narzędzi. Pytania i odpowiedzi zadawane publicznie mogą też służyć w przyszłości innym rodzicom.

Poza tymi oficjalnymi powodami, przyznam że ja osobiście, bardzo, ale to bardzo nie lubię pytań out-of-topic zadawanych obecnie, a to w komentarzach na blogu, a to w komentarzach lub postach na FB, a to w wiadomościach PRIV na FB. Dlaczego? Bo po prostu jest to trudne do ogarnięcia przy tej skali działalności. Irytuje też naszych użytkowników, bo jest trudne do informatycznego ogarnięcia, zarządania i kontroli. zapytaj.fotelik.info pozwoli każdemu, w sposób uporządkowany zadać pytanie, a ekspertom fotelik.info na kontrolowanie odpowiedzi udzielanych przez naszych pracowników.

Na blogu foteliki-pod-lupa.pl komentujemy więc i rozmawiamy na zadany temat, a wszelkie nowe pytania i sugestie odbiegające od omawianego wątku, zwłaszcza jeśli są to pytania od rodziców przenosimy na serwis zapytaj.fotelik.info

Tyle na temat motywów. Zdjęcia z dzisiejszej imprezy opublikuję jak ochłonę… Mamy za sobą znowu kolejny niezły maraton. Czas na zasłużony odpoczynek 🙂