Paweł Kurpiewski w audycji porannej w PR3: 135 cm wzrostu i jazda bez fotelika to śmiertelnie niebezpieczny pomysł!

Paweł Kurpiewski w audycji porannej w PR3: 135 cm wzrostu i jazda bez fotelika to śmiertelnie niebezpieczny pomysł!

27 stycznia 2015 0 przez Michal
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

27 stycznia 2015 Paweł Kurpiewski wypowiadał się w radiowej “Trójce” o planowanej  rzez Resort Infrastruktury i Rozwoju nowelizacji w ustawie Prawo o ruchu drogowym. Zapraszamy do wysłuchania reportażu przygotowanego przez Kubę Witkowskiego. 

Zajrzyj również na nasz backstage i zobacz jak przygotowywaliśmy tę audycję. Niestety pewnych rzeczy nie da się pokazać w radioodbiorniku. Zobacz jak przebiegają pasy bezpieczeństwa u dzieci, które wg. nowych przepisów będą mogły podróżować bez fotelików samochodowych.

Kliknij na obrazek aby wysłuchać audycji:

logo_trojka_2_3_2_1

Zobacz zdjęcia z audycji:

135

Nowelizacja przepisów w ustawie Prawo o ruchu drogowym proponowana przez rząd PO-PSL: Pas bezpieczeństwa przebiega przez szyję i brzuch dziecka. Przy zderzeniu – gwarantowane, potencjalnie śmiertelne obrażenia.

135_2

Nowelizacja przepisów w ustawie Prawo o ruchu drogowym proponowana przez rząd PO-PSL: Na zdjęciu dziecko o wzroście 135 cm posadzone w samochodzie bez fotelika. Pas przebiega po brzuchu i szyi dziecka.

135_3

Nowelizacja przepisów w ustawie Prawo o ruchu drogowym proponowana przez rząd PO-PSL: Trzecie dziecko w samochodzie może podróżować bez fotelika, które wybierzesz rodzicu?

135_4

Nowelizacja przepisów w ustawie Prawo o ruchu drogowym proponowana przez rząd PO-PSL: Dzieci, które osiągnęły 135 cm wzrostu będą mogły podróżować bez fotelików. Zobacz jak przebiega pas bezpieczeństwa. Śmiertelne zagrożenie dla dziecka.