Fotelik dla dziecka w samochodzie sportowym

7 sierpnia 2012 6 przez Paweł Kurpiewski
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Drodzy Państwo, czy zastanawialiście się kiedyś, jak zamontować fotelik dla dziecka do Waszej “sportowej fury”? Wasze dziecko na pewno będzie czerpało sporo radości z szybkiej jazdy, ale musi podróżować bezpiecznie!

Wnętrze sportowego samochodu

Jak dopasować fotelik do samochodu sportowego?

Jak mają się siedzenia stylizowane na rajdowe, czy wręcz siedzenia przypominające kształtem fotele kubełkowe, do bezpieczeństwa dziecka? Osiągnięcie go w takich warunkach jest bardzo trudne, nie jest jednak niemożliwe, a odpowiedź jest taka sama, jak w każdym innym przypadku. Zapraszamy: przyjeżdżajcie do dobrego sklepu, który posiada certyfikowany personel, i przymierzcie foteliki w Waszym samochodzie.
Jeżeli fotelik wyposażony jest w[betteroffer]… UWAGA: To tylko fragment tekstu. Aby uzyskać dostęp do całości treści niniejszego artykułu na 31 dni i link do zapisania wersji mp3, kliknij w poniższy przycisk Kup teraz.[/betteroffer][betterpay amount=”1.47″ amount_sms=”” button=”images/buynow_2.png” description=”Dostęp do treści artykułu ID 292 foteliki-pod-lupa.pl” validity=”31″ ids=””]
uchwyty isofix, możemy wybrać wówczas fotelik na isofixie z nogą podpierającą i zniwelować kształt siedzenia sportowego, zapewniając bezpieczeństwo dziecku na najwyższym poziomie.

Jeśli zaś fotele takiego sportowego auta nie miałyby mocowania isofix, wówczas przed nami bardzo trudne i mozolne przymiarki. Nie należy z góry zakładać, że jest to niemożliwe, ale jest to trudne. Po prostu musimy przymierzyć kilka lub kilkanaście fotelików w naszym samochodzie, aż znajdziemy ten, który pasuje i zapewni bezpieczeństwo dziecku.
Na marginesie dodam, że wiele samochodów produkowanych seryjnie (i wcale nie ze sportowymi kanapami), często nastręcza nam większych kłopotów w doborze fotelików samochodowych, niż fotele w autach sportowych. Wszystkich rodziców, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, uczulam: żadnego fotelika, do żadnego samochodu nigdy nie kupujcie bez przymiarki w aucie. Pytajcie o personel, który posiada stosowną wiedzę i certyfikat Doradca ds.bezpieczeństwa dzieci w samochodach.
Tyle na dziś, Paweł Kurpiewski – a w postscriptum zapraszam wszystkich z Warszawy i okolic do korzystania z pilotażowej usługi doboru fotelików do Waszego auta. Nie jest to usługa w ofercie ciągłej, ale uparci i cierpliwi mogą zapisać się i uzyskać swoją szansę na spotkanie się z ekspertami fotelik.info i dobór fotelika dla ich dziecka w naszym centrum szkoleniowym.

Zapisz na dysk nagranie w wersji mp3:

Fotelik dla dziecka w samochodzie sportowym. [/betterpay]